reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

reklama
masz rację...ciężko było, posżło 1000 zdjęć i to są te najlepsze, to była moja pierwsza sesja za kaskę ;)


dobra, usuwam ;)
 
Ostatnia edycja:
Iwonka, napewno będzi jeszcze okazaj, nie chciałam "zaśmiecać" wątku zdjęciami kogoś, kto nie jest ani "dzieciaczkiem majowym", ani "mamą" ;-)...widziałam, że BB się bardzo zmienił i można zakładać albumy, może utworzę jakiś album :-)


tak, czy inaczej pochwalę się jeszcze zdjęciami Amelci

20111118 (2)1-1.jpg20111224 (131).jpg20120101 (8).jpg20120122 (24)_fhdr-2.jpg20120122 (41)_fhdr-3.jpg
 
Ależ urosła Amelcia, ładna dziewczynka podobna do mamy,nie wiem jaki tata ;-) A skąd tyle śniegu tam na tym zdjęciu.
 
Dotkass śliczna dziewczynka, ale powiem Ci że jakbym zdjęcie widziała tylko nie wpadła bym na to że to Twoja Amelka bardzo się zmieniła. Jedynie na drugim zdjęciu przypomina tą Amelkę którą zapamiętałam

HannaH jak mi się strona otworzyła to pierwsze co Twoje zdjęcie i od razu pierwsze sekundy że Twoja Hania a to Basia. Musisz zdjęcia podpisać bo za 20 lat będziecie dyskutować która jest na zdjęciu hehe
 
Ostatnia edycja:
HannaH jak mi się strona otworzyła to pierwsze co Twoje zdjęcie i od razu pierwsze sekundy że Twoja Hania a to Basia. Musisz zdjęcia podpisać bo za 20 lat będziecie dyskutować która jest na zdjęciu hehe
Bobciu jest inny niż Hania. Ma niebieskie oczy i jasniejsze włosy. Tu na zdjęciu jest spore przekłamanie.

Dotkass
ja zatrzymałam się na etapie łysawo-blond dziewczynki. Mogę zamknąć oczy i ją sobie przypomnieć.:tak:
A teraz poważna-dorosła panienka. Ma fryzure jak moja Hania.
 
reklama
Iwonka, każdy twierdzi, że Amela cały R, wkleję Wam jego zdjęcie, gdy był mniej więcej w wieku Amelii i dla porównania zdjęcie, na którym minę mają identyczną, jak skóra zdjęta, z jedną różnicą R jak był mały miał włosy jasny blond :-) a śnieg? u nas jest tyle...popatrz tak nie daleko od Wawy a u nas leży, wystarczy przejechać 60 km i masz śnieg...zapraszam :tak::-)

Wiki, tak Ami się strasznie szybko zmienia, zresztą Ona jak ja kameleon :-D no i odzidziczyła fotogeniczność po mamusi, a i lubi pozować :-) ale cóż jak może być inaczej jak matka lata z aparatem non- stop, Ami sama wzięła się za pstrykanie (co prawda telefonem, bo aparatu jej nie daję)...wkleję jak zgram foty w jej wykonaniu :tak:

Ha-NN-aH, tak mają identyczną fryzurkę, zresztą nie wiem dlaczego, ale ja zawsze je widziałam jako bliźniacze siostry BB majówek :-D
 
Do góry