reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Nasz aparat wrócił z naprawy :-) po 3 miesiącach :angry:
A zatem oto moje Skarby i ja:
 

Załączniki

  • IMG_0082.jpg
    IMG_0082.jpg
    162 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Iwonko ale ci juz musi byc cięzko z taaakim brzuszkiem -widac ,że opadł ci i nisko jest:tak:to juz nieduzo zostało........
A pozatym chyba ci wszystko w brzuszek poszło ;-):-)co???
bo mi to raczej po trochu i w brzuszek i w tyłek i w nogi!!!Ale uwież piersi nic:szok::szok::szok:Tak mnie to martw bo mniejszych w ciązy nie widziłam:no::no::no:a pozatym przytyłam 14 kg i tak nic to nie dało -ozostaje operacja!!!!A w 40 tyg,nadal mam rozmiar A !!!!!!!!!!!!!
 
Iwonka ale okazaly brzuszek. Super jest to zdjecie z Vanesska schowana pod brzuszkiem :)

Kathy moze po porodzie powieksza Ci sie piersi. Ja na 2 dni przed porodem kupilam staniki do karmienia.A za kilka dni okazalo sie ,ze duuzo wiekszych potrzebuje wiec wyslalam meza na zakupy bo musialam w szpitalu 8 dni zostac.
 
Kathy poszlo mi tez w uda i dupke no i cycki tez troche.Moze jak urodzisz i dostaniesz pokarmu to wtedy sie twoje cycki powieksza.Mi w pierwszej ciazy dopiero po urodzeniu to sie zrobiły balooooony:szok::szok::szok::tak:No ale jak juz przestałam karmic to wszystko wrocilo do normy,i jeszcze do tego z rozstepami zostało mi sie:sorry2:
 
Iwonka, gdzie Ci poszło? nie widać, szczuplutka jesteś baaaaardzo, tylko brzunio wyraźny i przy Twojej wydaje mi się szczuplutkiej figurze brzuchol wydaję się ogromny :szok:, ja to w sumie przytyłam równomiernie i brzuchol i dupcia i nogi, więc u mnie tak wyraźnie się nie odznacza :tak:, ale wyglądasz ślicznie :tak:
 
Iwonko mi też w uda jeszcze poszło i to sporo ......
A wiesz ja przynajmniej ani teraz a ni po pierwszej ciązy nie mam ani jednego rozstępa na piersiach a karmiłam pół roczku i wtedy były ciut większe........no my sie z mężem smiejemy ,że widac było ten przedziałek posrodku -a dla mnie to juz dużo.......i duże hehe .nie można miec wszystkiego ale jak tak na wasze patrze -jak urosły-pozazdrościć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
A to ostatnie zdjęcie Naszego kociaka :-), nawet nie wiedziałam kiedy mężuś je zrobił :-D Kociak tutaj sobie ziewał, żeby nie było, że agresywny ;-):-D:-D:-D

 
Dotkass on jest boski:rofl::rofl::cool2::cool2:.
A to moje lenie:

MONKI
Prawie zawsze śpie no może czasami otworzę oczy a to moje wielkie oczy

LASKA
Już nie muszę polowac, więc śpie nadal spie... no dobra, co chcesz
 
reklama
Keyko Twoje też słodziaki...my mieliśmy sobie sprawic białego, ale okazało się, że jestem w ciąży, a że narazie wynajmujemy mieszkanko to nie cheliśmy męczyć kociaków w bloku, więc jedne jest, bo od Małego z nami, a drugiego sobie weźmiemy jak się wybudujemy...a pewnie trochę jeszcze to potrwa :tak:
 
Do góry