reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Dla mnie maj to tez byl zawsze magiczny miesiac, choc nikt z najblizszych sie w nim nie urodzil (no to teraz sie urodzi! :-))... No i te kwitnace bzy, sama poezja...
Hehe, wyobrazilam sobie jaka bedzie poezja, jak bedziemy na porodowce a zza okien bedzie dobiegal zapach tych bzow, miejmy nadzieje, ze choc ten zapach ukoi troche bol porodowy... ;-)
 
reklama
No To Ja Jestem Z 09.11.1983:-)moj Kochany Z 30.12.1976:-)a Synus 21.12.2006:-) No I Dojdzie Maj :-da To Ja Z Moim Synkiem;-)
 
No dobra- to ja tez sie "ujawnie" :-p
Co prawda nie pasuje do tytulu tego wątku bo laseczka ze mnie zadna- aaaaalllleeee co tam :-D:-D:-D:-);-);-);-)
 
basiek - ladnie wygladasz, dobrze jest! Ja tez nie z chudziutkich kijkow-laseczek, hehe. ;-) A co to za miasto na pierwszej fotce, czyzby Wroclaw?

Karola - no, mlodziutka jestes! Sliczny synek i Ty tez! :-)
 
Karola- Twoj synus to taki typ poludniowca- bedzie lamal serca- oj bedzie :-)
AnnieLo- Na fotce w tle to Wawel :tak:a więc Kraków- fotka robiona w zeszly weekend na zjezdzie mamus majowych 2006 :tak: Ale dla pocieszenia dodam ze druga fotka jest robiona we Wrocławiu :tak: w Zoo. Buzka
 
oto ja...Mam na imię Magda i mam 30 lat. Od marca jestem Aniołkową Mamusią a od maja mam nadzieje zostać ziemską. Pozdrawiam majowe Mamusie
hpim2376ps7.jpg
 
reklama
Do góry