reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZDJĘCIA BRZUSZKA

reklama
STJEPCIA - sliczny brzusio....gigantyczny to on dopiero bedzie :-D, jak Ci szybciej rosnie niz poprzednio :-D
Ja teraz mam to samo - zreszta same wiecie :confused2:

A ja zbieram sie na odwage i tez cos znowu wkleje....tylko nie tu bo cenzura nie pozwala ;-)
 
Stjepa, brzuszek śliczny :tak::-D. Ja na początku myślałam, że mi za wolno rośnie w stosunku do pierwszej ciąży :baffled::nerd:, ale teraz mi się wydaje, że jak na ten tydzień jest większy właśnie teraz niż ostatnio :tak:. Ale bez fotek bym tego nie powiedziała. Może też sobie pooglądaj swoje z odpowiedniego tygodnia i sobie porównasz.
 
Brzuszek z 25 tygodnia+ 3 dni:

oraz 27 tydzień + 2 dni:
2v1rjpd.jpg


no i widać moje rozstępy...:baffled::sorry2::dry:, no i nie widać, bo usunęłam foto, żeby nikt niepowołany (zbyt ciekawski nie z kwietniówek) nie patrzył.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry