reklama

Zdjęcia fasolek

Temat na forum 'Archiwum mam październikowych'10' rozpoczęty przez Muminka, 4 Luty 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Jako dumna mamusia mam zaszczyt pokazac pierwsze zdjecie mojego dzidziusia!:-)
    To co wiadac na zdjeciu to jeszcze niedokladnie moja fasolka. Ale jest w srodku tego pierscionka. Jest za maly i za bardzo przejrzysty by go zobaczyc ale zawsze to jakies zdjecie ktore cieszy oko przyszlych rodzicow :-) Dzis okazalo sie to 5 tydz i 3 dzien.
    Teraz czekam na wasze fotki. Ja nastepna wkleje 12 lutego mam nadzieje ze bedzie widac wiecej !

Załączniki:

2. gabires

gabires Fanka BB :)

Oooo no piękne Dzieciątko Muminka!!!! Ja zdjęć mieć nie będę prędko a jako że mamy prawie identyczny termin to będę Twoje zdjecia ze szczególną fascynacją oglądać ;-) Czekam na kolejne :-)

3. reklama
  4. bira

bira Listopadowe mamy'07

Muminka, gratuluję pierwszej fotki bobasa:-) Ja już się doczekać nie mogę, kiedy zobaczę nasze najmłodsze:-)

5. ulisia

ulisia chustomama :)

super fotka! :-)

6. Ren

Ren Bedzie dobrze

super zdjecie :) ja dopiero pewnie w 10-11 tyg bede miec usg czyli gdzies na poczatku marca:sorry2:

7. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

A oto nowa fotka mojego dzidziusia. 6 tydzien i 3 dzien.Ma juz 7 mm i serduszko bije mu jak oszalale :-D Przeslodka fasolka!

Załączniki:

8. dawidowe

dawidowe Fanka BB :)

jak ja bym chciała zobaczyc zdjecie swojej fasolki a musze jeszcze czekac do 23 lutego. Naszczescie do 8 godziny ;-)

9. sopocka

sopocka Zaciekawiona BB

śliczne fotki dziewczyny :)

Ja się dopiero w poniedziałek dowiem kiedy będę miała USG...

I martwię się trochę bo mam progesteron niziutki :(

10. reklama
  11. bira

bira Listopadowe mamy'07

Muminka, ale super krewetka. Ale Ci zazdroszczę tych zdjęć:-) Ja mam dopiero za ponad dwa tygodnie usg....

12. kurka_pieczona

kurka_pieczona Szczęśliwa mamusia:)

Muminka gratuluje bardzo:-) Oj, cieszą takie widoki:) Ja w przyszłym tygodniu ide dopiero na pierwsza wizyte, mam nadzieje ze szybciutko zobacze Kruszynke:-)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum