reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia fasolek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam wszystkich:) Dołączyłam dziś do Waszego grona i chciałam Wam przedstawić nasze maleństwo :-) 9 tydzień i 1 dzień, 2,39 cm. USG robione równo tydzień temu- to było cudowne uczucie zobaczyc jak rusza tymi maleńkimi nóżkami, zobaczyć i usłyszeć serduszko :) Łza mi się w oku zakręciła :tak:

dzidziuś3..jpgdzidziuś 1..jpg
 

Załączniki

  • dzidziuś2..jpg
    dzidziuś2..jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 100
Nie martw się Moriam - niedługo zobaczysz swoje maleństwo w całej okazałosci. U mnie lepiej było widać, bo dzidziuś był 2 tygodnie starszy i sporo większy. Ja juz się nie mogę doczekać kolejnego USG - 31 marca :)
 
moje usg 23, więc już niedługo. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i zobacze brykającego bobasa. W podświadomości dziewczynka, babcia mi tak z kart wywróżyła:szok::happy2:
 
A to moje maleństwo:
2 tygodnie temu IMG_8241..jpg
tydzień temu IMG_8240..jpg
i dzisiaj (8 tygodni) IMG_8239..jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry