reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia grudniowych dzieciaczków

reklama
hehe - świetna z tą spinką. mojej tez próbuję przypinać (bo jej włazi grzywa w oczy:baffled:) ale spinka natychmiast jest zdejmowana:dry:
 
Śiczne. Na tym pierwszym zdjęciu Alicja taka duża wygląda. Jest duża czy tak tylko wyszła? Fajne ma już włoski:tak:
 
Za bardzo nie mam porównania z jej rówieśnikami, ale chyba duża, bo tak wszyscy mówią.....ostnio pani w sklepie była z takim chłopcem 1,5 roczku i myśłała że ona ma tyle samo, ale ubranka to chyba takie standard 86 jak w sam raz ale kupuję 92,98 , waży 11,60 i jest wysoka przynajmniej tak mi się wydaje na stojąco ma prawie 80, a na leżąco miesiąc temu miała 86.
 
Za bardzo nie mam porównania z jej rówieśnikami, ale chyba duża, bo tak wszyscy mówią.....ostnio pani w sklepie była z takim chłopcem 1,5 roczku i myśłała że ona ma tyle samo, ale ubranka to chyba takie standard 86 jak w sam raz ale kupuję 92,98 , waży 11,60 i jest wysoka przynajmniej tak mi się wydaje na stojąco ma prawie 80, a na leżąco miesiąc temu miała 86.

Duża rozbierzność. Jak się mierzy na leżąco to trzeba dziecko docisnąć, tak jak robią u pediatry pielęgniarki jak mierzą a na stojąco z kolei może wyjść mniejbo dzieci nó nie prostują. Olkowi wychodzi tyle samo jak leży i jak stoi, ale on prosty jak strzała jest:-D
 
Alicja pod ścianą na miarce za nic nie chciała stanąć, i cały czas się wierciła kucała, i faktycznie ten pomiar na stojąco to na nie wyprostowanych nóżkach, a te 86 na leżąco to ja mierzyłam i faktycznie może żle to zrobiłam

A mi się podoba OLo przy laptopie :tak:i jak go siostrzyczka przewraca na ziemię:tak:

Może ktoś jeszcze wklei jakieś fotki - z chęcią pooglądam, scarlet jak masz jeszcze jakieś to wklej.
 
Śliczne dzieciaczki:tak:

Dziewczyny! My wklejamy na zamkniętym wątku i dlatego tutaj nie ma zdjęć naszych dzieci.

To dajcie dla wszystkich. Ja bym chętnie pooglądała. Uwielbiam zdjęcia, szczególnie dzieciaczków. Ja na razie nic nowego nie wkleje, bo mi się aparacik zepsuł:wściekła/y:
Moę wkleić z porodu:-D
 
reklama
Do góry