reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia i filmy naszych Maluchów- z komentarzami!:)

Aestima piękne zdjęcia! To z ziewem - rewelacja!:) Ach jak ja wam zazdroszczę:))

Andariel ale ten Adaś to przystojniak! Ma takie słodkie usteczka!
 
reklama
Ja też się bardzo cieszę że powstał wątek na którym można komentować bobaski... no bo jak przemilczeć tak wspaniałe uczucie???

śliczne te wasze bobaski... kurde aż się papa sama cieszy! I wierzyć się nie chce że przez 9 miesięcy nosiłyśmy takie skarby pod sercami!
Ja uwielbiam dzieci.. po prostu ubóstwiam i schrupałabym każdego po koleji...
sama sie nie moge doczekać kiedy bede mogła przytulić Oliwiera i bardzo wam zazdroszczę dziewczyny że wy już macie taką możliwość..
Ale nie ma to tamto... nasze Czerwcowe Bobaski są rewelacyjne:)
 
anapi - zgadzam siez dziewczynami ty to taka świeżynka :)

ja na tym zdjęciu już zdążyłam odpocząć bo o 17 urodziłam a zdjęcie robiliśmy nastpnego dnia o 11 :) niestety od razu mi go nie dali, bo musieli go zbadać i podać przeciwbólowe bo łepek go bolał:-(

prześliczne te dzieciaczki.

aestima - uwielbiam takie zdjęcia dzieciątek z tatusiami...

andariel - cudowny ten twój rycerzyk... :) i taki spokojny na zdjęciu mam nadzieje ze w realu też :)

zaraz jadę do Beniuszka może dzisiaj zrobię jakieś fotki, bo w ogóle nie mam do tego głowy ... jak już go dostaje na ręce to zajmuje się tylko całowaniem i głaskaniem... no i troszke go przedrzeźniam jak się robi czerwony i od razu przechodzi mu foch tylko się głupio patrzy :-)
 
Dziewczynki bardzo popieram wątek zdjęciowy maluszków z komentarzami bo ciężko było nie komentować takich ślicznośći.
Powiem Wam ,że wszystkie do tej pory urodzone dzieciaczki czerwcowe są prześliczne!!!!!!!!!!!!!Spisałyście się mamusie i tatusiowie na medal :tak: Czekamy na kolejne dzieciaczki, które będą pewnie równie piękne:-)
 
Dziewczyny no te wasze dzieciorrra słodziorrrra !!

Aestima a Mieszko jaki do taty podobny !! !! !! Dużo tatki nie widac, ale tyle ile widac tu i na nk to kurcze wykapany tatuś :)

Anapi Ty się przyznaj bez bicia, kto rodził za Ciebie?! Twoje zdjecie to bardziej powinno byc zatytuowane "relaksik z małym miesiąc po porodzie !!" a nie ze zaraz po !! JESTEŚ WIELKA, jak i z resztą...

Ironia nasza !! Podziwiam Cię i gratuluje przykladnego męża!! Dobrze jest wiedzeic, ze mozna na niego liczyc w tak trudnej chwili, a nie zemdleje słysząc pierwszy krzyk żony (mój kolega bohater tak uczynił :D ) a Ty, tyle zniosłaś... Tyle przeszłaś !! Jesteś naprawde WIELKA I DZIELNA !!

Andariel Ty to już w ogole jesteś wielka dzielna i niezniszczalna jak Twój Mały Rycerzyk, który pokazał KTO TU RZĄDZI !!
ściskam wszystkie piękne maluchy :) i ich mamusie oczywiście! !
 
Ostatnia edycja:
ironia - jest spokojniutki, owszem; jedynie jak się pręży do kupki to czasem popłakuje, bo go boli brzuszek (a niestety mamy problemy brzuszkowe, może trochę z racji wcześniactwa - niedojrzałość, a może po prostu taki kolkowy model to jest:) );
też się rozpływam nad Adamowymi usteczkami:)

dziewczęta, to teraz jakąś pannę poprosimy, żeby się nam pokazała, co? bo się męsko zrobiło:)
 
reklama
Anapi Ty się przyznaj bez bicia, kto rodził za Ciebie?! Twoje zdjecie to bardziej powinno byc zatytuowane "relaksik z małym miesiąc po porodzie !!" a nie ze zaraz po !! JESTEŚ WIELKA, jak i z resztą...

Kochana az sie zarumienilam, tyle komplimentow. Ja poprostu jestem przypadkiem, ze zaraz po porodzie nie czulam zadnego bolu ani dyskomfortu, to chyba hormony. No a poza tym przed porodem strzelilam pelny makijaz coby sie bejbus nie przestraszyl. :-D
 
Do góry