reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia i filmy naszych Maluchów- z komentarzami!:)

reklama
Felkaa - Emi taka drobniutka na tym rowerku się wydaje - nie miała problemu z pedałowaniem? I załapała od razu o co chodzi? Bo Leo sam nie pojedzie - i nie jest to kwestia np.siły, tylko załapania jak manewrować stopami by wprawić maszynę w ruch. Zrobi jeden obrót i patrzy co dalej;-) No ale miał na razie raptem 3 podejścia, więc powinien się chłopak rozkręcić w sezonie.

Jakąś fajną bluzkę ma Emi na rowerku -dobrze widzę, że kociak z niebieskimi oczami?
 
Ostatnia edycja:
andariel faktycznie przy rowerku Emi malutka;-) ale rowerek większy bo większe koła, z pedałowaniem idzie jej świetnie, zero problemu, już w zeszłym roku rwała się do rowerków innych dzieci i pedałowała (my mieliśmy taki z pedałami z przodu więc ciężej się pedałowało ale dzięki temu odkąd skończyła roczek kumała jak pedałować:tak:), tak bluzeczka z kociakiem z niebieskimi oczami;-)
 
image.jpgimage.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 2 539
  • image.jpg
    image.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 2 614
  • image.jpg
    image.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 2 533
  • image.jpg
    image.jpg
    52,4 KB · Wyświetleń: 2 619
  • image.jpg
    image.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 2 541
  • image.jpg
    image.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 2 535
Ada to Mai dzieło????:szok::szok::szok: Szacun!!!! Cudnie! Moja Maja to tylko krzywe kreski kredkami robi, nie ciągnie jej do malowania wogóle, bierze kredke i malowanke i mówi "mamo pomaluj mi"....
 
ja ten sam zachwyt co Madzioolka:tak: cały rysunek sama Maja wykonała???:tak::-) prześlicznie Jej w opasce z czerwoną kokardką:-) i e dwie kitki;-)
 
No jak sie ja troche przycisnie to costam namaluje, ale raczej bazgrze, jak powie sie gdzie ma co i jak namalowac to namaluje. A niepilnowana tak kartke pomaze, ze az dziure w niej zrobi;-) kredek nie lubi w ogole
 
reklama
reklama
Do góry