reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia nasze i naszych brzuszków :)

reklama
dzieki dziewczny,
musze na dniach jechac po krem na rozstepy zeby nie zaczely mi sie robic, skoro skora juz sie rozciaga.
Wy tez wrzucajcie swoje brzuchy, na pewno juz czesc ma :)

sliczny brzuszek:-)
ja na razie niestety nie mam czego wklejac, bo jakiegokolwiek brzucha brak... aczkolwiek Musteli na rozstepy juz intensywnie uzywam :) dmucham na zimne :-)
 
Ewafoto- uroczy brzusio ja taki miałam w pierwszej ciąży gdzieś w 24 tygodniu :-), ale zapewne w tej szybciej mi "wyskoczy"
 
ewafoto superaśny ten Twój brzuszek, aż Ci zazdroszczę!!!!!
Ja zdjęcia nie wrzucam bo ciągle płaska jestem i pewnie jak to w pierwszej ciąży wyskoczy mi dopiero po 20tc.
pozdrawiam Cię serdecznie
 
ewa brzuszek śliczny!!:-):tak:

A to mój brzuszek w połowie 11 tc :) (nie pokażę bez bluzeczki, bo mam trochę rozstępów z poprzedniej ciąży:zawstydzona/y:)
 
Ostatnia edycja:
Julianka jest niewiele kobiet, ktore moga sie poszczyc nienaruszonym brzuszkiem po poprzedniej ciazy ;-) nie ma sie czego wstydzic to taki biologiczny podpis... jestem mama :-)
 
reklama
Śliczne brzuszki :) U mnie też powoli brzusek zaczyna rosnąć więc na spokojnie po weekendzie wkleję zdjęcie brzuszka... W pierwszej ciąży dopiero ok 30 tyg było widać brzuszek a teraz już się zaczyna zaokrąglać :)
 
Do góry