reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia nasze i naszych brzuszków :)

reklama
Ewafoto ale super brzusio, całkiem już spory.
Julianka powoli staje się widoczny :)

U mnie to słabo widać, bo sporo dodatkowych kg. Zdjęcie i tak zrobię by móc sobie zaobserwować jak rośnie.
 
Julianka jest niewiele kobiet, ktore moga sie poszczyc nienaruszonym brzuszkiem po poprzedniej ciazy ;-) nie ma sie czego wstydzic to taki biologiczny podpis... jestem mama :-)
myszko nie wiesz jak wyglądałam przed ta ciążą więc po co piszesz takie komentarze, bo nie rozumiem...chcesz byc po prostu niemiła? Jestem wysoka 173 cm i przed ciążą byłam szczupła - nie miałam oponki czy brzucha. Więc to nie jest pozostałość po poprzedniej ciąży gdyż byłam w niej 15 lat temu - szmat czasu. I w 4 miesiące schudłam 16 kg (w ciąży przytyłam 12kg) Zawsze należałam do osób szczupłych. Taki komentarz jest dla mnie niemiły. Mam nadzieję, że nie chciałaś urazić mnie celowo..
 
Ostatnia edycja:
Julianka śliczny brzunio, pozwolę się wtrącić, bo widzę, że hormony troszkę buzują, myślę, że myszka nie miała nic złego na myśli, podejrzewam, że jej odpowiedź tyczyła się tego co sama napisałaś, że zostały Ci rozstępy i nie chcesz ich pokazywać, wydaje mi się, że chciała być miła i Cię pocieszyć, żebyś rozstępami się nie przejmowała :tak::-)
 
no i zrobiłam focię brzunia, więc wrzucam...to my w 11 tygodniu i 5 dniu ciąży :-) 11 tydz. 5 dzień (s.jpg
 
ale fajny brzunio, bo już się martwiłam ze tylko ja będę miała takie brzuszysko:-p, właśnie kupiłam ciązówki bo brzuch rośnie tylko że ja dopiero zaczynam 9 tydz:szok:, jak będę koło 12 to też wstawię
 
Julianka- moim zdaniem źle zrozumiałaś wypowiedź Myszki i oceniasz ją niesprawiedliwie, ja też jestem szczuplutka i też mam rozstępy po pierwszej ciąży, ale nie przejmuje się tym, tylko ubieram jednoczęściowy kostium na basen :-D

dotkass- bardzo ładny, mój wczoraj wyglądał tak samo, aż mi córcia powiedziała, że niedługo będę miała większy od taty :tak:
 
reklama
Do góry