reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia nasze :)))

Potwierdzam to co pisze Agatatje bo tez mi sie strasznie to pierwsze zdjatko podoba. Taka blogosc masz na nim na twarzy ;D
No i fatkt tak trzymac - pozytywne myslenie moze nie zalagodzi nieprzyjemnosci rehabilitacji ale napewno pomoze je przetrwac.
 
reklama
Oj Agaciulku ale sexi z Ciebie mamuśka....masz super fryzurkę...pewnie dopiero co od fryzjera wróciłaś? ;)
 
Dziewczyny ciężarne pierwsza klasa:)))) morza moge tylko pozazdrościć, mam bardzo blisko tylko 600 km..., a wiec opcja na wakacje raczej też odpada- agaciulka fryzura bombowa- ja też muszę sie wybrac do fryzjera, ale poczekam tak do czerwca- zwłaszcza, że 5 dni przed planowanym terminem porodu, wybieramy się na wesele:)) pewnie po balowaniu pojadę prosto na porodówkę:) Chyba, że mała wcześniej zdecyduje się przyjść na świat.
 
Agaciulka, bardzo modna mama ;) Masz naprawde piekna fryzurke, powiedz jak robilas te pasemka ? tzn fryzjer nakladal ferwidol ( jaki odcien ) zeby nadac taki fajny kolor czy tylko farbe rozjasniajaca pasemka ? Sa piekne !
 
Agatko - ale jestescie podobne, szczegolnie siostra i Ty:))masz super ciuszki, szczegolnie bluzeczka mi sie podoba....

Olu - niesamowita blogosc na Twojej twarzy i morza tez zazdroszcze, chcialabym bardzo w tym roku pojechac....moze sie uda ale na pewno nie przed porodem, a po zalezy od maluszka:))))


Agaciulka
- sexi mama..ladna fryzurka:)))
 
Ola.K, ell, Ania76, dzięki za miłe słówka, faktycznie prosto od fryzjera wróciłam, bo już miałam okropne odrosty, dzięki jeszcze raz :)
aska, fryzjerka zrobiła mi baleyage rozjaśniaczem, nie robiłam innych kolorów, tylko tym razem od spodu zafarbowała mi włosy na brąz, tak sobie wymyśliłam tym razem. Bardzo wycieniowała mi górę, a długość została, zeby było widać brąz pod spodem :))
Ahhh, czuję się jak modelka :laugh: dla puszystych :laugh: :laugh: :laugh: hahahahaha
 
reklama
Pięknie wyglądacie wszystkie, naprawdę cudo!!! A ja nie mam kiedy zrobić zdjęć bo mam zakaz opuszczania domku przez lekarza :( Ale moze skorzystam jak nastepnym razem pojedziemy do niego, tam jest ladny ogrod i laweczka :laugh:
 
Do góry