reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia nasze :)))

Ell - ja tez wybieram sie na wesele tuz przed porodem... Mam do Ciebie takie pytanie - w co zamierzasz sie ubrać? Masz cos odpowiedniego, kombinujesz z tym, co masz, czy kupujesz jakąś ekstra kreacje?? To teraz mój największy weselny zgrzyt... Bo ja chciałabym coś ekstra, ale boję sie teraz kupować, że wywalę kasę, a potem zaczne rodzić i z wesela nici... A znowu jak będę czekać na ostatni moment, to żeby sie nie okazało, że wszystkie fajne wykupili, albo mój rozmiar, bo chyba sie zapłaczę...

No i nie wiem, co robić...
 
reklama
Aniu ja zdecydowałam się na uszycie sukienki,ale w tygodniu (środa) tuż przed weselem. (dwa dni krwacowej wystarczą). Na razie nie będę nic kombinowała, bo faktycznie szkoda kasy. Rozglądnę się tylko za materialem- tak czy tak czekają mnie kolejne wesela w wakacje. No a jak dzidzia akurat zechce przyjść na świat w tych dniach, to cóż, pozostanie mi materiał na nastepne wesela:))) Bo faktycznie kreacje weselne do najtanszych nie należą, wiec tym bardziej szkoda kupować, taką na jeden raz i jeszcze na przykład się w niej nie pokazać.
 
Calo bardzo wspolczuje przymusowego przesiadywania w domu, chociaz musze przyznac ze ostatnio przejde tylko kawaleczek a w domu place za to porzadnymi bolami kregoslupa i strasznym twardnieniem brzucha, wiec w praktyce tez wiele nie wychodze.

Olu , co ja bym dala za taki wypoczynek nad morzem ( szum morza i inne odglosy natury dzialaja na mnie niezwykle kojaco) ;)
 
No to ja też się pochwalę - zdjęcie zrobione w majowy weekend. Jak dobłagam męża o reszte zdjęć, to coś jeszzce może wrzucę :)

causwbrzuch9nj.jpg
 
Dziewczyny żebyście widziały Agaciulke bez tych okularów to byście nie pisały, że sexi:))))))) ;D :D :laugh: Żartuje oczywiście:))) :D :laugh: Fryzik pierwsza klasa!!!!!!
 
Dziewczyny, ale macie super zdjęcia! Wyglądacie naprawdę kwitnąco!!!
Może i mi uda się coś wkleić? :-)
 
reklama
Do góry