reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

Dziewczyny gratuluję takich pięknych fasolek!!! Ja zrobiłam test 20 maja i jest pozytywny! Jednak na wizytę czekam do 7 czerwca, bo Pani doktor powiedziała że wtedy na pewno będzie widać zarodek....juz nie mogę się doczekać....Pozdrawiam serdecznie. Batonik! Jesteśmy prawie sąsiadkami! Ja też jestem z Torunia haha



Witaj bardzo się cieszę ;-) będzie z kim na spacery chodzić :tak::-D albo spotkamy się na porodówce :-D:-D a do jakiego ginka chodzisz :confused: bardzo dobrze że czekasz do 7 czerwca bo wtedy jest większa pewność, że zobaczysz zarodek i serduszko, ja póki co miałam 2 usg i tylko pęcherzyk na ostatnim zobaczyłam ;-) ale idę we wtorek to może już będzie moja kruszynka :tak:

Ja tez jestem z Torunia i ztego co wiem także Thinin

Miło mi :tak: mam nadzieję że się kiedyś spotkamy na spacerku:tak: a z jakiej dzielnicy Torunia jeśli mogę spytać :confused: bo ja z Rubinkowa I;-)
 
reklama
Gonia11, też mam wizytę 7 czerwca i też będę oglądać już zarodek mam nadzieję.... batonik24 - gratuluję pięknej kropeczki!!!
 
Żabka! Życzę udanych, kolejnych - chyba już - 7 miesięcy! Farbka!Koniecznie daj znac po wizycie! Ja już odliczam dni....chciałabym wiedzieć czy wszystko ok...
Batonik! Ja mieszkan niestety po drugiej stronie Wisły :-(
Zasyłam buziole PAPAPAPA
 
Ostatnia edycja:
Witaj bardzo się cieszę ;-) będzie z kim na spacery chodzić :tak::-D albo spotkamy się na porodówce :-D:-D a do jakiego ginka chodzisz :confused: bardzo dobrze że czekasz do 7 czerwca bo wtedy jest większa pewność, że zobaczysz zarodek i serduszko, ja póki co miałam 2 usg i tylko pęcherzyk na ostatnim zobaczyłam ;-) ale idę we wtorek to może już będzie moja kruszynka :tak

Miło mi :tak: mam nadzieję że się kiedyś spotkamy na spacerku:tak: a z jakiej dzielnicy Torunia jeśli mogę spytać :confused: bo ja z Rubinkowa I;-)

Ja mieszkam na Koniuchach
 
87zabka piękna ta Twoja Fasolka :) Jejku jakie to wzruszające oglądać pierwsze foty naszych przyszłych pociech.... Już nie mogę się doczekać swojej wizyty u gina :D
 
zabka, batonik Gratuluję, śliczne te Wasze fasoleczki :) A serduszka już biły ?
Ja sie wybieram w przyszłym tygodniu :) Bardzo się boję :(
 
Ale Wam zazdroszczę, chciałabym już zobaczyć pierwszy raz zarodek i bijace serduszko. JEJKU NAWET NIE WIECIE JAK
 
reklama
żabka, batonik - śliczne fasoleczki!!!!!!! :-)

ja byłam w piątek - 7 TC, fasola miała 9,2mm a serducho waliło jak oszalałe - wogóle na tym usg wyglądało jakby serducho zajmowało ze 3/4 całej fasolki.
lekarz nie puszczał nam bicia serca, bo podobno dziecko tego nie lubi, ale widzieliśmy dokładnie na usg jak cała fasolka się rytmicznie podnosiła :-D
 
Do góry