reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

batonik24 Jejku, jakie to szczęście... A co z serduszkiem??? Słyszałaś już??? Ja już mogę się doczekać swojej fotki z małym groszkiem. Chciałabym go usłyszeć.... Mam nadzieję, że 7 czerwca to się stanie.
 
reklama
;-)witam Kochane z rana :-)

co do mojej wczorajszej wizyty to fasolinka ma 1,03cm i serduszko waliło jak oszalałe :tak::-D nie martwcie się na pewno niedługo zobaczycie i usłyszycie swoje fasolki :tak: ja na usg poprzednim byłam 10 dni wcześniej i widać było tylko pęcherzyk ciążowy bez zarodka :sorry2: a teraz dokładnie z usg wyszła ciąża o jeden dzień młodsza niż na suwaczku tj. dziś mam 7t2d
 
dziewczyny piękne te wasze pęcherzyki i fasoleczki,batonik u Ciebie to juz pięknie widac,to domyslam sie ze moja Fasolinka tez taka duza jak Twoja bo widze według suwaczka że mamy tak samo dojrzałą ciążę:-)
 
a ja mam usg w piątek, nie mogę się doczekać! Nie wiem, czy będzie słychać serduszko, bo mam wątpliwości co do wieku ciąży, ale mam nadzieję, że będzie widać maluszka, że jest i ile ich jest:) nie ukrywam, że myśl o ewentualnych bliźniakach mnie trochę przeraża... no, zobaczymy.
 
czesc dziewczyny:-)to i ja się pochwale swoją Fasoleczką,która ma juz ponad 2 cm:-D
serduszko biło wspaniale,mogabym cały czas słuchać:-)
według usg wyszło mi że mam 8 tydzien i 6 dzień,więc 4 dni do przodu niz według OM
 
no myślę że tak,juz widać malutkie rączki,więc pewnie teraz rosną,to jest takie nieprawdopodobne.
Druga ciąża a przeżywam z taką samą siłą jak pierwszą,a myślałam że będę bardziej opanowana:-)
 
reklama
jak ogl te wasze zdj to nie moge sie doczekac az zobacze moje male szczescie nie moge sie juz doczekac wizyty u gina. a sroda wydaje mi sie wiecxznoscia
 
Do góry