reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

reklama
Jejku, przepraszam, że wczoraj nic nie napisałam ale byłam padnięta i poszłam szybciutko spać. Niesamowite to uczucie zobaczyć takie malutkie, bijące serduszko.... :D Ja jak przyszłam do domu to się poryczałam. Ze szczęścia oczywiście. Mój groszek ma 10,9mm a poniżej jest jego druga fotka :)



 
Ostatnia edycja:
Powiedzcie czy ginekolog z NFZ również daje zdjęcia i czy w badaniu może uczestniczyć mąż. Ja do tej pory chodziłam prywatnie, ale stwierdziłam, że jeśli jest wszystko ok, to szkoda wydawać na to kasę i na razie pójdę zobaczyć jak wygląda wizyta u lekarza państwowego.
 
Ja wczoraj byłam na wizycie na NFZ i dostałam zdjęcie swojego Maluszka nawet nie musiałam prosić bo sama pani doktor mi dała:-)
A na wizytę z M też się wybieram ale dopiero jak będę miała robione przez brzuch;-)
Zapytam o to swoją gin czy mogę go wziąć
A to moje Maleństwo z wczoraj 6t2d
skanuj0001.jpg
 
Ja z poprzednimi chodziłam do prywatnego gabinetu który miał umowę z NFZ i jest to świetny lekarz od USG, daje fotki bez gadania i opis. Moja siostra natomiast w zeszłym roku poszła do niego dodatkowo prywatnie bo nie było widać płci na poprzednich badaniach a ona taka niecierpliwa była i za 70 pln zrobił jej USG i nagrał na płytę. Fajnie, może też na coś takiego się skuszę bo z NFZ to płyt nie nagrywa tylko foty daje...

A przy badaniach zawsze był mój mąż a przy drugiej także córeczka, teraz będziemy chodzić cała rodzinką :)))
 
kochane niema jeszcze zadnych brzuszkow to ja wkleje moj z poprzedniej ciazy :-) moze inne sie osmiela to moj brzusio w 8 miesiacu fotka zrobiona zwyklym kliszowym aparatem bo wtedy jeszcze niemialam cyfrowki :-)


Uploaded with ImageShack.us
 
no gigant hihihi a to byl 8 miesiac do porodu szlam z troszke wiekszym wszyscy mi wmawiali blizniaki :-D nawet gin jak mnie zobaczyl na porodowce zapytal czy blizniaki a jak powiedzialam ze 1 to wyslala mnie na usg jeszcze bo stwierdzil ze dzidzia bedzie duza i pewnie konieczna bedzie cesarka i mala miala 4330 wagi :-) ciekawa jestem jaki teraz bede miala teraz oczywiscie bede robila wiecej fotek bo mam cyfrowke juz :-)
 
reklama
A ja miałam pierwszą cyfrówkę jak zaszlam z Nicole 8 lat temu, na raty wzięliśmy pamiętam a foty beznadziejne robiła. Foty z Magdą są już robione profesjonalnym Olympusem.

Więc tak:
Z Nicole:
6 miesiąc
6 miesiąc Nicole.jpg6 miesiąc z Nicole.jpg
9 miesiąc
9 miesiąc Nicole.jpg
Nicole ma 1 miesiąc
Mała Nicole.jpg

Teraz Magdy:
4 miesiąc
4 miesiąc Magda.jpg
7 miesiąc
7 miesiąc Magda.jpg
9 miesiąc
9 miesiąc Magda.jpg
Po terminie, czekamy...
Termin minął - czekamy.jpg
Magda ma 4 dni :)
4 dniowa Magda.jpg
Magda kończy tydzień
Magda ma tydzień.jpg


żabka - piękny ten gigant, nic dziwnego że taki miałaś jak taka duża dzidzia, moja Magda miała 4380 i też miałam co przed sobą nosić, widać na fotach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry