reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

Karolcia1125

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2010
Postów
290
Tak sobie pomyślałam, że brakuje tutaj tego wątku:-D Tym bardziej, że już niedługo bedziemy mogły pochwalić się jakimiś zdjatkami z USG;-) A może dziewczyny już macie :tak:?
Jeśli tak to zapraszam do wklejania :-D:-D:-D
 
reklama
I oczywiście miejsce by pochwalić się naszymi pięknymi brzuszkami:-D:-D:-D
Bo napewno będziemy miały co podziwiać ;-):-D
 
Jutro idę do lekarza... (połowa 6 tygodnia) i mam nadzieję że dostanę już zdjątko:zawstydzona/y:
 
DSC00428.jpg Moje 0,5cm SZCZĘŚCIA!!!
 
Zdjęcie0031.jpg

a oto moje szczęście - kropeczka - co prawda nie było jeszcze widać zarodka ale mam nadzieję że na kolejnej wizycie 25.05 będzie już piękna fasolinka i serduszko :-)
 
batonik24 ale kropeczka no wymarzona:) piękniusia:)
No i juz na następnej wizycie napewno bedzie widać:) To to dopiero będzie i masz wizytke tak jak ja:)
 
Dziewczyny gratuluję takich pięknych fasolek!!! Ja zrobiłam test 20 maja i jest pozytywny! Jednak na wizytę czekam do 7 czerwca, bo Pani doktor powiedziała że wtedy na pewno będzie widać zarodek....juz nie mogę się doczekać....Pozdrawiam serdecznie. Batonik! Jesteśmy prawie sąsiadkami! Ja też jestem z Torunia haha
 
Batonik! Jesteśmy prawie sąsiadkami! Ja też jestem z Torunia haha[/QUOTE]

Ja tez jestem z Torunia i ztego co wiem także Thinin
 
reklama
Zielona! Pamiętam Cię z wątku Czerwcowe Mamusie :-) nasz KRZYŚ urodził się 25.06.2009 a teraz spotykamy się tutaj! Co za niespodzianka! Gratulacje :-)
 
Do góry