reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

reklama
A to my w drodze do szpitala :-D Za 7 godzin Zuzia była już z nami a mamusi chcialo sie jeszcze szalec i pozowac

 
Dziewczyny przepieknie wygladacie-naprawdę
A brzuszki ogromniusie :)
Tym "nierozdwojonym" zycze szybkiego rozdojenia..nie martwcie sie
...jeszcze bedziecie tesknic za Tymi pileczkami:)
 
Madamagda ale twój brzunoi urusł od ostatnich zdjęc a ja wam wklejam moje z dnia porodu popołudniu ostatni spacerek do piekarni z brzuszkiem -gdzie kolejka kilometriko i nikt mnie wtedy nie przepuścił:no::no::no::szok:

W sumie to ja już po północy rodziłam ale zdjecie z tego dnia:tak::-)I nawet czułam,że to już bo skurcze już były wtedy co 10 min!
Od 8 00 rano a to zdjęcie robione koło 11 00!!!


Free image hosting by http://www.holdthatpic.com -- Free Online Image Hosting!
 
Madziu zazdroszcze ci tych piersi!!!!Ja mam teraz małe B ale tyci tyci małe :zawstydzona/y::-(
A pozatym od szpitala schudłam już 10 kg ale i tak w nic sie nie mieszcze :wściekła/y::no:
Moja waga z przed ciązy to 46 kg a teraz waże 51 kg to jeszcze troszkę mam do zwalenia:laugh2::-)A pozatym w dniu porodu ważyłam ponad 61 kg!!!!przy wzroście 160cm!!!!:szok:Czyli ostatecznie przybyło mi 15 kg+ ale sie nie przejmuje pozatym ,że w wszystkie dzinsy wchodze tylko do kolan :-D:-D:-D:-DPozostaje mi w dresach smigać!!!Nie mam zamiaru zmieniac rozmiaru -przed ciążą nosiłam 34-36!!!:rofl2:
 
Od paru dni jestem w 10 miesiącu ciąży :szok:
URL]
 
reklama
reklama
Do góry