reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

Ale wy macie duuuże brzuszki :) jak w 6 miesiącu. Ja będe na taki musiała jeszcze poczekać. Narazie wklejam zdjęcie mojego brzusia w 13 tyg 3 dniu- robione rano, przed jedzeniem. Wieczorem jest 3 razy większy :) Nareszcie zaczyna rosnąć
obraz017pj0.jpg
 
reklama
Fajne brzuszki!
Mój jest ogromniasty - przynajmniej tak mi sięwydaje, że urosłam dużo szybciej niż w pierwszej ciąży. Już musiałam zakupić ciążowe ciuszki!
Może pstryknę za kilka dni i wkleję.
 
CFCGIRL
Piękny brzucholek, już dla niewtajemniczonych pewnie nawet widoczny :-)
Po mnie też widać i wszyscy zwracają uwagę teraz na brzuch.
 
Naprawdę super macie brzuszki, ale jakie różnej wielkości. A ja swój wkleję po poniedziałkowej wizycie, jak upewnię się, że wszystko ok.:tak:
 
Madamagda sliczny brzunio!!!!!!!!!!!!
A ja tez bym tak chciala miec na monitorze,podacie mi adres z kad to wziasc?
 
reklama
Do góry