reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

A to moje m1 maluszka i moja pociecha :-)

2af1694ea8f655b0med.jpg


9089b4bcd2d83544med.jpg
 
reklama
Anulllaaaa cóż za piękny apartament (raczej nie m1), no cóż już niedługo wszystkie będziemy się chwalić takimi wielgaśnimi brzucholkami :-) zaczynamy rosnąć kobietki:-)
 
Piekne brzucholki ja narazie to wieczorem mam mala kuleczke ciekawe od czego to zalezy. ciekawe czy tez od płci dzidziusia ?:-)
Madzia juz mam spodnie jeszcze tylko pas ciazowy badz odpowiedni material ;-)
i beda spodnie gotowe, bo mam nadzieje ze nie dlugo sie przydadza :-)
 
Dziewczyny piekne brzuszki ja wam tez pokaze ale najpierw musze meza namuwic na zrobienie brzuszkowi zdjecia pozdrawiam

A to nasz Aniołek17 miesieczny :) Zdjecia sa jak mial 14 miesiecy aktualne mam jeszcze na aparacie








 
Madzia sliczny brzusio powiem Ci ze ja wieczorkiem wczoraj tez mialam taki chyba zaczyna rosnac bo ostatnio nawet wieczorkiem byl niewielki :-)
Kurka nie stety w serwisie mamy aparat chyba musze tam zadzwonic i ich pogonic bo juz chyba z trzeci tydzien a jak sie do swiat i sylwestra nie wyrobia to ech... zrobie awanture :angry:
 
madzia - brzusio rośnie bardzo ładnie :-)

cfcgirl - brzuszek piękny :-)

anulka - brzuszek pierwsza klasa i to raczej apartament tak jak pisała Madzia a nie M1 ;-)

Ja zrobię może dzisiaj zdięcia i też wstawię :-) chociaż wydaje Mi się że brzuszek jest taki sam :tak: nio ale może Wy ocenicie ;-)
 
reklama
Do góry