reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Oj, na to to jeszcze poczekamy, na razie brzuszki jeszcze płaskie - tzn. mój to chyba nigdy nie był płaski, ale wiecie, o co mi chodzi ;)
 
Chyba wzdęciem po Wigilii :-D

Z tymi brzuchami to różnie jest, u mnie w pierwszej ciąży było coś widać dopiero w 5-6 miesiącu :tak:
 
ja niestety nawet przed ciążą miałam brzuch, bo jestem (nie)szczęśliwą posiadaczką małej nadwagi;) więc domyślam się, że swój brzuszek zobaczę dopiero za jakieś 2 miesiące (choć chciałabym widzieć go już!):-)
 
Ja niestety zaczynam widzieć już brzuszek, chociaż moje chłopaki stukają się w głowę jak im mówię że już mnie wypycha...:-) Ale ja tam wiem swoje, zniknęła gdzieś moja talia, spodnie zaczęły dziwnie uwierać, i ogólnie czuję się dość ociężała:happy:. Moja ginka mówiła że teraz może mnie "wydąć " szybciej bo po ostatnim synu, macica była bardzo rozciągnięta i teraz będzie widać szybciej... ale czemu tak szybko? Faktycznie w pierwszej ciąży było widać ok. 16 tygodnia, w drugiej zaczynałam z dużą wagą startową, to i brzuchol dłużej się chował, teraz jestem dość szczupła, i jakoś ten mój brzunio wystaje...Trzymajcie się dziewczyny
 
Zaczarowana - no to jako pierwsza nam tu sypniesz zdjęciami :-)

U mnie po światecznych przysmakach już wszystko wróciło do płaskości. Tylko tam wyżej niestety coraz bardziej się uwypukla, więc nie wiem, jak długo jeszcze dam radę się w biuście w sukienkach moich kochanych dopinać :-(
 
Dziewczyny a ja na razie nie mogę się pogodzić z wystającym brzuchem:dry: wiem, że nie powinno mnie to aż tak martwić a jednak. jem tyle samo co przed ciążą, a brzuch i cycki są większe:confused: wczoraj próbowałam chwilę poćwiczyć na orbitreku ale zakuło mnie lekko w podbrzuszu więc dałam sobie spokój. Chyba jednak ja będę pierwsza która wstawi zdjęcia z brzucholem:baffled:
 
Ja mam wystajacy brzuch od jakiegos tygodnia.. Wygladam troche nieetycznie. Wystajacy brzuchol i nieproporcjonalne do tego reszta ciala:no:..
Od niedawna mam niewielkie uwypuklenie w dole podbrzusza, ale nie wiem czy to juz to czy nie to:-) Ja mam tylozgiecie, maluszek jest umiejscowiony w tyle macicy wiec konkretnego brzucha bede chyba wypatrywac za dwa miesiace.
Ja juz sie nie moge doczekac jak zaczna sie sypac nasze ciazowe brzuszki:tak:
 
reklama
fibi 86, widzę że masz ten sam problem co ja... Czasem czytam o dziewczynach w 11 czy 12 tygodniu, które piszą że są jeszcze płaskie, zakładają obcisłe sukienki itp. Wiem że to jest zależne od różnych rzeczy, i każda z nas dostaje brzucha w innym czasie, ale ja też wolałabym jeszcze być bez brzuszka, jeszcze się go nanoszę, a patrząc na moje poprzednie ciąże, to na koniec mogę sobie stóp nie widzieć:-), głowa do
góry dziewczyno, damy radę, a jesteśmy na podobnym etapie ciąży...:-) sisha, z mojego doświadczenia to już to. Myślę że szybciej się doczekasz brzuszka niż myślisz... a potem to już będziesz tylko marzyć o powrocie brzuszka tego nie ciążowego. Trzymaj się cieplutko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry