reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Samoaola - brzuszek to nic jeszcze - na przepuszczanie w kolejce nie masz co liczyć :-p - ale pierś już ciążowa ;-)
To mnie zmotywowałaś - jutro rano ja pstrykam moje NIC, żeby już zacząć album brzuszkowy robić.
 
Cyc zrobił się pokaźny:-Dprzynajmniej rozmiar większy, jak nie dwa:-D wczoraj nacisnęłam pierś i wyleciało mleko:-D szybko dość!
a brzuszek nie zmienił się zbytnio, no może wyczuwam małą wypukłość tuż nad spojeniem. Ponoć w drugiej ciąży wychodzi szybciej i jest większy, ważę też o 4 kg więcej niż na starcie z córcią.
 
a już myślałam, że będę pierwsza... :-D proszę bardzo bebzun w 8 tygodniu:-D
bebzun 8 tydzień.jpg
 
Samaola cudo i brawo za odwagę bycia pierwszą. Brzunio super i niech rośnie. Co do kolejek to nawet jak będziesz miała brzuch 9 cio miesięczny to na 100% znajdzie się ktoś bardziej "zmęczony", wiem z doświadczenia. :-) No to rośnijmy zdrowo.
 
Ja to w zasadzie się tak nie cieszę, że brzuchol już wywaliło...tylko problem z ciuchami teraz:cool:

Samaola, szczuplutka jesteś, to super będziesz wyglądała z piłeczką:tak:
 
Ja to w zasadzie się tak nie cieszę, że brzuchol już wywaliło...tylko problem z ciuchami teraz:cool:

Samaola, szczuplutka jesteś, to super będziesz wyglądała z piłeczką:tak:
Loleczka, przecież ty też do jakichś "otłuszczonych nie należysz, też będziesz super wyglądać, ale fakt że Samaola figurkę ma super.
 
reklama
Do góry