reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Piękne brzuszki jak będę mieć więcej czasu to zrobie i wrzucę,ja startuje z 53 kg przy 165 cm,chciałabym trochę mniej teraz przytyć bo w pierwszej ciąży miałam +17 kg :zawstydzona/y: ale przy moim wielkim brzuchu jak przy bliźniakach to mnie nie dziwi :cool:
samaola no ja niestety kocham słodycze a w ciązy to juz wogóle:no: próbuje się hamować ale ciężko mi to wychodzi
IsaVarsovie ja jeszcze polecam peelingi ja mam taką gąbke pokrytą jakimś włosiem takim szorstkim i tym masowałam sobie brzuchol i do tego żel do peelingu i tak 2 razy w tyg
 
reklama
Tak mi się te Wasze brzuszki spodobały, że i ja wstawię mój. O dziwo na zdjęciu wygląda chyba lepiej, niż w rzeczywistości :-D

9tc.jpg
 
reklama
Do góry