reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

OMG Cwietka i ty masz juz jedna dzidzioline??? jaka figura! tylko pozazdroscic :D

poogladalam sobie brzuszki dziewczyn z czerwca i lipca 2013 grr juz nie moge sie doczekac hehe
ale ciesze sie ze ten moj brzucho zaczyna przypominac ksztaltem wasze heh, bo na serio muslalam ze tyje w strasznym tepie ;P
 
reklama
Ewcik - dieta drożdżówkowa ;-) Ale coś ostatnio słodkiego nie mogę, więc pewnie w najbliższych kilku miesiącach kilka kilogramów mi przybędzie ;-)
 
cudne brzuszki, to jest najfajniejszy wątek dla mnie
cudnie jest obserwować jak maleństwo rośnie i zmienia nasz wygląd :)
a to my dziś skończony 10tc
IMG_0192.jpg
 
anula super brzuszek, witamy wśròd sierpniówek!
20121231_191410.jpgA tu, może bez dumy, prezentuję swoje brzuszysko, 10 tyg. 3dni. Rano jest trochę mniejszy....Wstawiłam trochę bokiem, ale już nie edytuję, bo znowu coś zepsuję...
 
franekkimono, to jest szczuplutka!!! Ja mam wrażenie że już jak czołg wyglądam..., tak mnie ostatnie dni wypchnęły...Ale to w końcu ciąża:-). Ewcik , dzięki za komplement, troszkę mi lepiej.:-)
 
reklama
zaczarowana ale szczuplutka jestes:-)

anula ja mam podobny brzuch, ale to chyba niestety jeszcze nie ciążowy :zawstydzona/y::-D

dość szybko mi wysadziło ale przypuszczam, że od poprzedniej ciąży minęło zbyt mało czasu żeby wzmocnić mięśnie, których nie ćwiczyłam z myślą o zajściu w kolejną ciążę ;-) za siebie sie wezmę jak już urodzę bo więcej niż 2 nie planujemy :happy:

...w poprzedniej ciązy taki brzuch miałam ok 18 tygodnia

zaczarowana już zaczyna się zaokrąglać sweet :happy:
franekkimono szczuplutki jeszcze ale już zaczyna się uwypuklać
za niedługo bedziemy narzekać, że ciężko się dopiąc w spodnie, kurtki i kto nam buty zawiąże :-p
 
Do góry