reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2014' rozpoczęty przez Straciatella, 18 Wrzesień 2013.

1. Straciatella

Straciatella Listopadówka 2010

Zapraszam do wklejania zdjęć i komentowanie :-)

Poniżej załączam mój bebech - 8tc (wg USG 8tc 3d)
    Sama nie wiem, skąd takie rozmiary :zawstydzona/y: (zdjęcie robione przed chwilką u babci, ona na widok "fotografowania" stwierdziła, że oszalałam)

8tc.jpg

2. applecrumble

applecrumble Fanka BB :)

Straciatelka, jakby już coś widać;-) ale podobno w drugiej ciąży widać wcześniej niż w pierwszej. Poza tym jesteś taką chudzinką, że od razu rzuca się w oczy, jak coś bardziej odstaje.

3. reklama
  4. Paula87

Paula87 Zaciekawiona BB

Chyba już ciut widać ale właściwie na takiej chudzince to chyba normalne...u mnie brzuszek będzie musiał przebić się dopiero przez oponkę z pierwszej ciąży:-D

5. Joanna23

Joanna23 Fanka BB :)

Śliczny brzuszek!! :tak:

6. Natuszka21

Natuszka21 Fanka BB :)

7. aesthete

aesthete Fanka BB :)

ja już wrzucałam, ale na ogólnym wątku ;-) w takim tempie to w maju w drzwiach na porodówkę się nie zmieszczę :laugh2:

View attachment 583538

8. Paula87

Paula87 Zaciekawiona BB

widać, widać :tak::-) Następna chudzinka:-)

9. ewelinka2106

ewelinka2106 Fanka BB :)

aesthete- wow szalejesz:szok: To napiewno 7 tydzień? I to w 1 ciązy :szok:

10. reklama
  11. karmelowa

karmelowa Fanka BB :)

aesthete wiesz nie chcę być zołzą, ale mi to na trojaczki wygląda :) Ale tak serio to gdzieś czytałam że własnie ok 7 tyg ciazy hormony sprawiają, że zbiera się woda i ma prawo brzuszek już rosnąć, ale to jeszcze nie dzidzia wypycha :)

12. aesthete

aesthete Fanka BB :)

ewelinka, no na pewno :p chociaż siódmy się skończył i teraz leci ósmy tydzień, więc jakoś dziwnie ten suwaczek to pokazuje :p

karmelowa​, no jakby dzidzia w wieku 7tyg takie wymiary miała, to ciekawe jakby wyglądała w 40tyg :D no i mąż też mówi, że tam chyba dwójeczka siedzi :p

Paula, do chudzinki to mi trochę brakuje :p

Poleć forum