reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Coz mi tez kazdy gada, ze mam maly brzuch:p i w sumie sama tez tak twierdze bo jak lezalam na patologi i widzilam niektore Babki w 8/9 miesiacu to sie zmartwilam ,ze bede miec na koneic taki wielgachny brzuch - widzilam jak sie mecza.. a jednak mnie to ominie;)
 
Dziewczyny miałam zdać relacje na temat stosowania tej maści na rozstępy :tak:
A więc mąż mnie ucieszył (bo ja swojego brzucha nie widzę :D) że rozstępy faktycznie wybielają się po tej maści :-) regularnie smarujemy raz dziennie, ale chyba zwiększymy do dwóch dawek dziennie. Ale fajnie, że chociaż widać jakąś poprawę :-) zostało już mi niepełne pół opakowania, więc po porodzie trzeba wybrać się do dermatologa po receptę :tak:
 
Dziewczyny miałam zdać relacje na temat stosowania tej maści na rozstępy :tak:
A więc mąż mnie ucieszył (bo ja swojego brzucha nie widzę :D) że rozstępy faktycznie wybielają się po tej maści :-) regularnie smarujemy raz dziennie, ale chyba zwiększymy do dwóch dawek dziennie. Ale fajnie, że chociaż widać jakąś poprawę :-) zostało już mi niepełne pół opakowania, więc po porodzie trzeba wybrać się do dermatologa po receptę :tak:

To super jak Ci pomaga:D
 
Milenka1603 dalej używasz tej maści o której pisałaś? Wczoraj po pisaniu z dziewczynami dokładnie obejrzałam swoje rozstepy i po musteli widzę efekty :). Ja mam double action i mam zamiar jej używać min do końca 3 mce po porodzie a potem zobaczę jaki kierunek obiore.
 
39 Tydzień 2 Dzień :
39 tydzień 2 dzień.jpg
 

Załączniki

  • 39 tydzień 2 dzień.jpg
    39 tydzień 2 dzień.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 226
reklama
Do góry