reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

No to wrzucam pierwsze zdjęcie brzuszka :) Zrobione dzisiaj 7t3d ciąży :)


zc3x.jpg
 
reklama
Lena, Ty chudzielcu! piękny brzuszek!

Mam pytanie co do brzuszków, z jaką wagą startujecie? Ja w poprzedniej ciąży startowałam z wagą 56kg a dobiłam do 83kg. Na koniec nie wyglądałam ale w większości tych kilogramów to była woda, która bardzo szybko ze mnie zeszła.Jestem bardzo ciekawa jak będzie tym razem. Startuję z wagą 52,5 kg. Może taką statystykę będziemy prowadzić?
 
Moja to ok 62 ale nie mam w domu wagi wiec dokłądnie nie wiem ;-) Myśle że na wtorkowej wizycie sie dowiem dokładnie. Miejmy nadzieje ze nam duzo nie przybędzie :-)
 
A ja nie mam wagi więc nie mam pojęcia ile ważę:-) Ale zapewne 40/41 kg bo tyle ważę niezmiennie od kilku lat.. W poprzedniej ciąży startowałam z wagą 41kg i przed porodem ważyłam 55 kg:-p
 
aaaaa dziewczyny ależ wy chudzinki.:szok: czuję się przy Was jak słoń :(
u mnie startowa waga 62 przy wzroście 163
tak tak wiem pączek ze mnie :zawstydzona/y:
 
reklama
Lena_no, ile masz wzrostu? Chudzinka z Ciebie!
Żyrafka26, kochanego ciała nigdy za wiele.
 
Ostatnia edycja:
Do góry