reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

sliczne brzuszki dziewczyny

ja może jutro zrobie zdjecie

no to ja mam chyba najwieksza wage startowa 66,5 wzrost 170

z majka miałam 65,5
 
reklama
oj zyrafka nie ma tak zle widzisz ze ja mam najwieksza wage

ale ja to bardzo lubie chodzic na fitness chodziłam regularnie kilka razy w tygodniu i teraz mi tego brakuje ale mysle ze jak tylko mina te trzy pierwsze miesiące to wroce bo pytałam polozna i powiedziała ze mogę tylko nie mogę takich intensywnych cwiczen robic

no i u mnie w wadze dużo robia miesnie tylko ze zawsze miałam duzy brzuch tzn tak odstajacy
 
to ja tez wrzucam brzucha:) MOja waga przec ciążą to 59-60 kg przy wzroście 168 :):)
 

Załączniki

  • SAM_1884.jpg
    SAM_1884.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 177
Zyrafka co Ty gadasz jaki wieloryb to ja jestem slon plus hipopotam mam 80 na plusie 160 wzrostu, zawsze mialam nadwage w fazach chudniecie mialam 60 -70 potem spowroto samo;(dzis juz widzialam 82;(
piekne brzuszki macie ;-)
u mnie same sadlo poki co...
 
A ja nie mam wagi więc nie mam pojęcia ile ważę:-) Ale zapewne 40/41 kg bo tyle ważę niezmiennie od kilku lat.. W poprzedniej ciąży startowałam z wagą 41kg i przed porodem ważyłam 55 kg:-p
to ile ty masz wzrostu? 130 cm?


matko bosko ... nie dość, że stara, to jeszcze gruba :dry:
zaczynam od 73 :sorry: wzrost 170 ;-)
przy Mrówku zaczynałam od 63 :zawstydzona/y: skończyłam na 88 :szok:
czyli co ... do 100 mam dobić teraz :szok:
czuję się załamana :shocked2:
 
Aśku ja mam 164 cm wzrostu:-p:-pMoi rodzice do 40 też byli bardzo szczupli. Ja ogólnie dużo jem i apetyt mam więc nie wiadomo dlaczego tak mało ważę:confused2: Ponoć przemiane materii mam szybką.
 
reklama
Aśku - poczułam się urażona. ;-) Wzrost i wagę mamy taką samą, ja tam nie czuję się gruba, ważne, żeby teraz nie przytyć za bardzo, dbać o to co się je i być w ruchu. :-) Niestety, zawsze w ciąży przytyjemy i to jest nieuniknione, ważne, żeby nie przesadzić. :)
 
Do góry