reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

saaga-nie przejmuj sie,ja waze 85 kilo,po prostu musimy troche bardziej uważac na to co jemy w ciazy niz te chudzielce:-D:-D:-Dpo za tym szybko zrzucimy na pewno,ja z bliżniakami to na bank:shocked2::shocked2:
 
reklama
ja też zaczynam z niemałą wagą... przed ciążą 75kg.... teraz już 77...:shocked2: nie mam pojęcia skąd ta waga tym bardziej że mega pilnuję się zaleceń mojego gin. z Zuśką zaczynałam z wagą 63 (po dukanie na którym schudłam ok 15 kg...) efekt jojo plus typowo ciążowe kilogramy był oszałamiający... 95 kg żywej wagi dzień przed porodem. O dziwo dwa tyg później już -18kg miałam ale i tak do porodu szłam jak hipopotam
 
W pierwszej ciąży zaczęłam od 62kg... do porodu ważyłam jakieś 83kg... tragedia... teraz zaczynam od 64kg... mam nadzieje że nie przekrocze 80kg tak jak przedtem bo naprawdę było mi ciężko się tego pozbyć...
 
W pierwszej ciazy startowalam z 55kg, skonczylam na 75kg. W drugiej zaczynalam od 59kg a skonczylam na 72kg. Po obydwu ciazach zeszlo mi od razu tylko 8 kg. Teraz zaczynam z 52 kg i nie chcialabym skonczyc wiecej niz przy 65kg. Ciekawe czy sie uda... jak tam mi cos zostanie to tez znow zaczne diete Dukana, ktora mi bardzo pomogla w rzuceniu kg.

Ciekawi mnie tylko czy Wy ktore juz jestescie w kolejnych ciazach to tez macie wrazenie ze Wasze brzuszki sa ogromne jak na poczatkowe tygodnie ciazy. Ja jestem w 7 tyg i 2 dniu a mam wrazenie ze jestem w 12 tyg!!!:szok:

 
Wy to przy mnie to jestescie zgrabne i powabne ja mam 175 i wage ponad 100 kg wiec ja nie powinnam wogole przytyc:nerd: Ale jak wczoraj sie wazylam to mam-1 wiec oby tak dalej. Jak bede w drugim trymestrze to bede chodzic na dlugie spacery juz bo teraz to sie boje.
 
ja nie wiem ile waze i poki co nie chce wiedzoec - dowiem sie przy zakladaniu karty ciazy :cool2: ale obstawiam ok 85 :no: mam 173cm

niestety przez wakacje zamiast schudnac to sie zapuscilam :confused: a chcialam schudnac przed zajsciem w ciaze
 
monaadams ja co prawda jestem w drugiej ciąży ale jeśli chodzi o brzuch to poza niezaprzeczalnym sadłem również widzę że się powiększył... a jestem w 6tc
jeśli chodzi o Dukana to mi po ciąży baaardzo trudno było się zabrać za niego ponownie... i tak przetrwałam chydnąc i tyjąc po 6-7kg. A ty ile razy go stosowałaś?? raz czy dwa?? jeśli dwa razy to jak Ci się udało za drugim razem wytrwać? mi te białka już bokiem wychodziły :baffled:
 
monaadams ja co prawda jestem w drugiej ciąży ale jeśli chodzi o brzuch to poza niezaprzeczalnym sadłem również widzę że się powiększył... a jestem w 6tc
jeśli chodzi o Dukana to mi po ciąży baaardzo trudno było się zabrać za niego ponownie... i tak przetrwałam chydnąc i tyjąc po 6-7kg. A ty ile razy go stosowałaś?? raz czy dwa?? jeśli dwa razy to jak Ci się udało za drugim razem wytrwać? mi te białka już bokiem wychodziły :baffled:


Ze mna bylo tak ze po drugim porodzie chodzilam na silownie ale jakos nie udawalo mi sie zgubic tych kg. Pozniej zastosowalam diete dukana przez okolo miesiac (bo wiecej mi sie nie chcialo i doszlam do odpowiedniej wagi)i to zadzialalo. Nastepnie juz tylko zachowywalam zasade zdrowego odzywiania i jakos udawalo mi sie utrzymywac nizsza wage. Gdy mialam wrazenie ze cos tam sie przybiera robilam soebie jeden dzien bialkowy i juz bylo ok. Trzeba tylko pamietac aby duzo pic przy tej diecie! Co do bialek ja ogolnie lubie jesc takie rzeczy wiec mi to nie przeszkadza. Napewno ja zastosuje po urodzeniu trzeciego dziecka. Dzieki niej wygladalam lepiej niz przed urodzeniem pierwszego :-D
No i oczywiscie polecam silownie, aby wyrzezbic sobie cialo.

 
:) ja starałam się schudnąć przed ciążą.. dieta plus spinning.. no efekty marne niestety (nie pilnowałam diety.. nie ma co się oszukiwać)... ale już sobie obiecuję że po porodzie od razu wezmę się w garść :tak:
 
reklama
Ja juz kilku lat miałam wagę niespadająca poniżej 65 kg (162 wzrostu), a niespodziewanie na początku ciąży spadła mi do 62 :) Mimo tego ze nie miałam mdłości, wydaje mi się że nawet jadłam więcej niż zwykle (mam straszne parcie na słodycze ! ;D)

Teraz znowu mam 64, i wydaje mi się że brzuch mi się zaokrągla, chociaż nie wiem czy to poprostu nie sadło póki co ;)

A jak to u was z mdłościami ? Mnie męczą już od 2 tygodni, strasznie źle reaguję zwłaszcza na zapach smażenia.... Ale poki co nie wymiotuję ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry