reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
:szok::szok:

2013-09-28 14.37.22.jpg
 

Załączniki

  • 2013-09-28 14.37.22.jpg
    2013-09-28 14.37.22.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 214
Ale fajowe te Wasze brzuszki :) Ja się jeszcze nie pochwalę, bo jak wciągam oponkę to chyba nic nie ma jeszcze :p Zaczynam z wagą 54 i już mam kilo na plusie :O W poprzedniej ciąży dobiłam do 80kg, ale Młody wszystko wyssał do 50kg ;) Jeśli to będzie już koniec naszej "reprodukcji" to po porodzie biorę się ostro za brzucha i będę płaska jak decha hiehiehiehie :D
 
Dziewczynki tak patrzę na Wasze brzuszki i oczom nie wierzę :szok: Skąd u Was takie wymiary?? :szok: Ja jak wciągnę brzuch (leci 9. tydzień), to jest on całkiem płaski i wydaje mi się to ok, bo przecież dzidziuś ma teraz niecałe 1,5 cm, więc nie ma jak na razie wypychać skóry :-D No może gdyby to były bliźniaki, to już co nie co mogło by być widać ;-) Nawet nie pamiętam kiedy mi się brzuch pojawił w pierwszej ciąży, ale to wyglądało tak, że jak maksymalnie wciągałam brzuch, to podbrzusze pozostawało zaokrąglone i twarde i nie dawało się z tym nic zrobić.

Wy wciągacie brzuchy tak do oporu i mimo tego wciągnięcia już tyle Wam tam wystaje????
 
reklama
Do góry