reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków.

iwo Mnie się właśnie wydaje że jest dosyć nisko jak na mnie. Zuzie nosiłam dużo wyżej. Dosłownie pod piersiami. Ale może zdjęcie nie do końca oddaje real. No i dziękuję ;) A może Ty dodasz swój brzusio?
wikii Dziękuję!
 
reklama
to z dzisiaj czyli 37w4d :tak:

38 tc.jpg
 

Załączniki

  • 38 tc.jpg
    38 tc.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 203
karola Wasza gwiazdeczka będzie chyba dużym bobaskiem :) Piękny ma "domek" :D

mikaaa eee, aż tak duża się nie zapowiada... tydzień temu miała 3100, myślę, że nie urodzi się większa jak 3500-3600 (oby!)

żeby było śmieszniej chodzę na takie spotkania z położną środwiskową do naszego Ośrodka Zdrowia, oprócz mnie jest tam jeszcze 5 innych dziewczyn, ja jestem aktualnie pierwsza w kolejce do rozpakowania się a mam najmniejszy brzuch z nich wszystkich :-D ba, nawet mam mniejszy brzucho niż dziewczyna z terminem równo miesiąc po mnie :szok: :-D


mychunia super! z każdym dniem będzie okraglejszy, napatrz się na swoje stopy na zapas bo za jakiś czas już ich nie będziesz widzieć :-D
 
A to my z dziś :) Dla porównania daję zdjęcie z 35 tygodnia i z dziś czyli 37 tygodnia i 3 dni :)

DSC09987.jpgDSC00015.jpg
Ps. czy mi się wydaje czy brzuch się obniżył?
 

Załączniki

  • DSC09987.jpg
    DSC09987.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 177
  • DSC00015.jpg
    DSC00015.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 191
reklama
Do góry