reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków.

asicka, piękny brzuszek :* Jeszcze trochę, a Anie będziesz miała przy sobie. Już się ciocia nie może doczekać pierwszego zdjęcia maleństwa :) Nie martw się o rozstępy, to normalne. Ja po dwóch ciążach mam ich sporo, a stosowałam krem aby ich nie było. Wydane pieniądze, a efektu nie widać. Kochana, jakoś musi się dzieciaczek zmieścić w brzuszku i dlatego mamy tyle rozstępów.
 
reklama
mamaTomeczka Śliczny brzusio! :* Już ciąży nie da się ukryć ;) U mnie też się już nie da ukryć. ;)
Oto moje dzisiejsze 14 tygodni :)

DSC09541.jpg
 

Załączniki

  • DSC09541.jpg
    DSC09541.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 97
Dziewczyny, macie super brzuszki :-D mój wygląda jak piłka :) jakoś się nie mogę do zdjęcia zebrać, może dziś wieczorem spróbuję... :*
 
reklama
Mikaa ale śliczny brzuszek, zgrabiutki :)

mój mi się nie podoba z Nadią tez tak mialam, dopiero jak zaczął być prawdziwie ciążowy był ładniejszy :)
 
Do góry