reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2014' rozpoczęty przez Jagoda23, 28 Kwiecień 2014.

1. Jagoda23

Jagoda23 Fanka BB :)

Moze jeszcze za szybko na ten wątek, ale pewnie niedlugo nasza galeria sie zapełni cudownymi brzuszkami:-):-)

2. annte

annte Ninkowa Mama

Ja zdjęcia jeszcze nie mam ale brzuszek już lekki jest. W drugiej ciąży podobno szybciej wyskakuje.

3. reklama
  4. Magda Singh

Magda Singh Fanka BB :)

To ja myślałam że tylko moje spodnie zrobiły się za ciasne i muszę odpinac guzik. Najlepiej wskoczylabym już w spodenki z pierwszej ciąży żeby fasolki nie cisnac

5. annte

annte Ninkowa Mama

Magda Singh zawsze lepiej zwalić na to że spodnie zbiegły się w praniu ;)

6. Jagoda23

Jagoda23 Fanka BB :)

annte Ty mnie nie strasz, ze w drugiej ciazy brzuch szyciej wychodzi:laugh2::laugh2: ja do sierpnia nie moge miec w cale brzucha

7. jopal

jopal Fanka BB :)

to nie chce wiedzieć co się w trzeciej dzieje haha:-) Mam zamiar do sierpnia tajemnice utrzymać ciekawe czy się uda??

8. czarna2532

czarna2532 Fanka BB :)

Ja widze po sobie ze brzuszek uwypuklil sie juz troche i tez wlasnie slyszalam ze w 2 ciazy szybciej widac brzusio

9. annte

annte Ninkowa Mama

Ja trochę przytyłam, bo faktycznie jem więcej ale brzuszka już też całkiem nie wciągnę.
    To oczywiście nie reguła. Koleżanka z majówek2012 w tym roku rodziła drugą córkę i właściwie do końca nie miała brzucha ciążowego, a bardziej wzdęciowy.

10. reklama
  11. czarna2532

czarna2532 Fanka BB :)

Ja mysle ze to wzdeciowy brzuszek ale jak mowisz tez nie wciagne do konca troche odstaje :)

12. kruszka89

kruszka89 Fanka BB :)

Jagoda Dokladnie sw drugiej ciazy rosnie szybciej:-p juz widze, ze jak zjem obiad to sie tak wzyma jakby to juz byl 4 miesiac :-D

Poleć forum