reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Na rozpoczęcie 35 tyg :-)
Tłuścioszek :-p
Rezydencja Kubusia <3
20141030_111924-1.jpg
 

Załączniki

  • 20141030_111924-1.jpg
    20141030_111924-1.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 263
reklama
Tak patrzę na wasze zdjęcia i zastanawiam się, czy ja ten brzuch mam naprawdę taki ogromny?! Czy to taka wewnętrzna krytyka we mnie?
Patrze na Was i za każdym razem wyglądać super, jakby tylko brzuch Wam dodali, a ja czuję się naprawdę wielka.
EWELINKA_SHN ale tylko taki malutki tłuścioszek!
Paczaj na mój! Już teraz nawet widać rozstępy z poprzedniej. Ogromny prawda? Czy ja mam jakieś fiu bździu na tym punkcie? I ten guzik na środku :-(
 

Załączniki

  • 1414669218947.jpg
    1414669218947.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 223
Ewelinko bardzo ładnie wyglądasz:tak: jakbym była chłopem to bym za Tobą oczami wodziła hihihih:-D i te Twoje włosy...ach...
Slonko jesteś przewrażliwiona na 100% ,masz bardzo zgrabny brzuszek i nie musisz się martwić ,że coś za duży
.
 
Slonko brzuszek sliczny!!! Za duzo krytyki w Tobie. Jest super slodki :-)

Dziekuje Laseczki ;-)

Ulenko hihi zawstydzilas mnie :-p rozumiem ze na cyce bys poleciala hihihi :-D
 
Evi - nie zmieniaj terminu sesji! Mam wśród znajomych kilku fotografów i każdy powiedział że najlepszy okres na sesję to taki do 2-3 tygodnia życia malucha. Wtedy dzieci sa najbardziej "plastyczne" można je układać w dowolne "pozy" podczas których słodko śpia :-) później nie jest już jak łatwo :-) my też będziemy chcieli zrobić w tym etapie nasza sesję :-)
 
reklama
Do góry