reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Generalnie należę do osób grubszych. Teraz niby trochę schudłam i dużo osób to zauważyło. Obawiam się, że długo nie ukryje ciąży. Bo tak, jak piszecie po jedzeniu i na wieczór, to już spodnie pod brzuch ściągam w domu :-/
Wczoraj siedziałam "po turecku" na kanapie i brzuch idealnie w gniazdko pasował.
Strasznie szybko mnie wydeło.
 
reklama
A to mój brzuszek, ale z rana, bo wieczorem jest dużo większy :-D Powoli przestaje się dopinać w swoje spodnie :zawstydzona/y:

1.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 129
mitemil super :) ja ze zeniecierpliwieniem czekam, az mój brzuch jeszcze bardziej się "napompuje" bo wtedy znikną mi boczki które wystaja ze spodni heh
 
reklama
Jeszcze niedawno to byl obwisly rodzynek a teraz chociaz sie skora napiela spowrotem ale chyba urosnie szybko bo mi glownie w brzuch idzie :eek:
 
Do góry