reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Zdjęcie sprzed tygodnia czyli 24tc. Na szkole rodzenia byki zdziwieni że taki duzy..... :( aż mi się głupio zrobiło i pytali czy bliźniaki
2af28c254d3c1cbb4edd725c39c27f1d.jpg


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Zdjęcie sprzed tygodnia czyli 24tc. Na szkole rodzenia byki zdziwieni że taki duzy..... :( aż mi się głupio zrobiło i pytali czy bliźniaki
2af28c254d3c1cbb4edd725c39c27f1d.jpg


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Głupole. Każdy ma inny. A Ty masz piękny. Piłeczka tylko duża. Zgrabny jest to i 3razy taki byłby cudowny
 
Wszystkie brzuszki piękne. A jakie malutkie niektóre. ... Jejku, ja to wyglądam jakbym na porodówkę się wybierała. Muszę w końcu usiąść na komputerze pomniejszać foty i wrzucić. Niestety na tel tego nie ogarniam...
 
Dziewczyny, macie przepiękne brzuszki! Wszystkie co do jednej! Przyznam, że teraz czasu na forum zbytnio nie miałam, ale ten temat podpatrywałam, bo uwielbiam sobie was oglądać! Co jeden brzuszek to śliczniejszy - u mnie na razie mało co widać :( Jak założę taką zwykłą nie opiętą bluzkę to nawet osoby wiedzące że jestem w ciąży mówią, że zupełnie nic po mnie nie widać. Ostatnio na mieście spotkaliśmy kolegę mojego męża , który robi specjalizację z ginekologii, więc mój mąż się pochwalił, ze jestem w ciąży, on zmierzył mnie wzrokiem z góry na dół i spytał który tydzień - odpowiedziałam, a on "nie, chyba nie" ;)
 
Oj tam nie ma co sie przejmowac :) jednej odrazu widać brzuszek a po drugiej wogole:) ja mam kuzynke z ktora jestem w tym samym tyg ciazy jest tylko 5 dni roznicy między nami po mnie widac i to baardzo a po niej nic jam by wiecej zjadla:) wplyw ma wiele czynnikow na to czy wodac brzuchol czy nie :)
Ale spokojnie kochana za niedługo napewno go nie ukryjesz:)
 
reklama
Do góry