reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia naszych grudniowych Maluszkow (USG i nie tylko)

Ania_789

Mama uroczych córeczek;-)
Dołączył(a)
16 Listopad 2009
Postów
1 172
Miasto
lubuskie :-p
Na Wasza prosbe:-). Tutaj mozemy zamieszczac zdjecia naszych grudniowych Maluszkow najpier USG a pozniej kto wie moze znajdzie sie odwazna ktora pokaze brzdaca:p
 
reklama
Kropeczka 4t3d. - 0.37cm (16.04.12.)
1604124t3d.jpg


Fasoleczka 8t4d. - 1.93cm (15.05.12.)
p5150505.jpg
 
Ja po prenatalnych dodam:-) Moze juz bedzie plec znana i moze uda mnie sie wyszarpac fote z genetycznego:-D
A Wasze Malemnstwa przepiekne tfu tfu co vy nie zapeszac:-D
 
29.05.2012.jpg29/05/2012

czy ktoś orientuje się co to może byc ten "ogonek"?? bo gapie sie na to zdjecie od ponad tygodnia/ wydaje mi sie ze dzidzia lezy bardziej twarza do zdjecia. nie wyglda mi to na nozki cholercia...a z w wrazenia zapomnialam spytac gina gdzie jest co :/
 
No powiedział że siusiaka nie widać, a to jest świetny lekarz znany z tego że jako pierwszy okresla trafnie płeć, więc na razie większe szanse na Kalinkę

ale fajne te wasze fasolki :))

a1000 - nie mam pojecia co to?? ale wygląda sympatycznie, jakby bobas trzymał balonik :))
 
reklama
a1000 nie mam pojecia :no::sorry:
zgodze sie ,ze dobry lekarz juz w 12tc widzi plec dziecka,ale na tym etapie ciazy mozna sie pomylic..
 
Do góry