reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych kruszynek z USG

No prosze jaki zbieg okolicznosci, od razu jakos cie polubilam teraz wiem dlaczego:-D:-D
 
reklama
obiecalam wam pokazac zdjecie maluszka. ..nie podlaczylismy jeszcze drukarki, zeby zeskanowac fotke. Na razie tylko taka dysponuje;-)
 

Załączniki

  • 100_4222.jpg
    100_4222.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 159
To ja troche z innej beczki (bo nie chce zakładać nowego wątku).
Chciałabym zrobić prezentacje zdjęć + filmiki z usg z całego okresu ciąży. Nie mam jednak pomysłu jakie piosenki pasowałyby do takiej tamtyki prezentacji zdjęć. Proszę o pomoc i pomysły. Za każdy będę bardzo wdzięczna.


Ja wymysliłam aż całą jedną pozycję:
De Su - Życie jest cudem
 
To ja troche z innej beczki (bo nie chce zakładać nowego wątku).
Chciałabym zrobić prezentacje zdjęć + filmiki z usg z całego okresu ciąży. Nie mam jednak pomysłu jakie piosenki pasowałyby do takiej tamtyki prezentacji zdjęć. Proszę o pomoc i pomysły. Za każdy będę bardzo wdzięczna.


Ja wymysliłam aż całą jedną pozycję:
De Su - Życie jest cudem
Ja ogladalam w szkole rodzenia takie filmiki z okresu ciazy i porodu i na jednym z nich byla piosenka Kombi "Pokolenie". Pierwsze slowa pieknie pasowaly: Rodzisz sie to znak, kocha cie ten swiat, barwy dnia, twoj krzyk i barwy nocy...
 
To ja troche z innej beczki (bo nie chce zakładać nowego wątku).
Chciałabym zrobić prezentacje zdjęć + filmiki z usg z całego okresu ciąży. Nie mam jednak pomysłu jakie piosenki pasowałyby do takiej tamtyki prezentacji zdjęć. Proszę o pomoc i pomysły. Za każdy będę bardzo wdzięczna.


Ja wymysliłam aż całą jedną pozycję:
De Su - Życie jest cudem

Mysle ze z takimi wypowiedziami ze słuchowiska "Dzieci wiedzą lepiej" mogłabyś tez coś pokombinować - tylko musisz poszukac takie które sa o narodzinach czy o ciąży, bobaskach

wypowiedzi naprawde sa przecudne:cool2:

Wrzuta.pl - Wyszukiwarka

ja kazałam sobie własnie taka wypowiedz o małżeństwie tych dzieciaków do filmu ze naszego slubu wcisnąć zamiast piosenki - wyszło superawo:tak:
 
reklama
Witajcie:)
Ja polecam muzykę filmową lub klasyczną...
Np. jakiś fortepianik (z filmu "Marzyciel" J.A.P. Kaczmarka jest super)

Ps: Pewnie się nie znamy - jestem sierpnióweczka Marta z małą Marysią w brzuszku:)
 
Do góry