reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych kruszynek z USG

Super :-) fajnie to opisałaś, wygłupy po tatusiu hihi :-)
ja już też się nie mogę doczekać kiedy zobaczę znowu fasolinkę! :tak:
28 mam wizytę i wtedy będę się mogła pochwalić :-D
 
reklama
Naprawdę Kruszynka ma to po tatusiu :-)

Tatunio to straszny wariat, oczywiście w pozytywnym znaczeniu.. W ogóle to muszę powiedzieć, że mąż to mi się trafił, jak szóstka w totka :-):-)
Choć w tygodniu sporo pracuje, a w dodatku ma dużo innych zajęć, to bardzo o nas dba i poświęca nam całe weekendy.
 
Ostatnia edycja:
No Femme fantastyczne zdjatka i faktycznie cos tam miedzy nozkami widac, ale na tym etapie moga to byc powiekszone wargi sromowe takze mysle ze dlatego lekarz nie byl pewien. Pozdrawiam
 
Femme - super i jak buźkę widać :) no i faktycznie coś tam ma - ale tak jak kaśka pisze - może to być coś innego, może czasem np pępowina się zawiąć gdzieś między nóżkami...no ale może też po prostu to jego armatka ;)
żeby dodać tu musisz w odpowiedzi "zarządzać załącznikami" i wczytac zdjęcie z kompa
 
reklama
A oto nasze 5,5cm Małe WIELKIE Szczęscie :happy:
USg było wykonywane wczoraj (12t3d), Maleństwo zostało dokładnie przebadane, co nie było zbyt proste, bo fikało fikołki non stop hehe. Najwazniejsze, ze wszystko jest w porządku :happy:
 

Załączniki

  • moto_0129.jpg
    moto_0129.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 134
  • moto_0130.jpg
    moto_0130.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 132
Do góry