reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych lipcowych brzucholi

em_ka

Gwiazdeczka nasza <3
Dołączył(a)
13 Luty 2009
Postów
2 297
Miasto
Hiszpania
no dziewczyny, z racji tego ze dzieciatka rosna szybko i coraz bardziej widac nasze brzuszki, stwierdzilam ze fajnie zalozyc nasz osobisty temat, zeby kazda mogla sie pochwalic co tam ma :-D No to lecimy :-)

 
reklama
zaczne sie chyba mierzyc regularnie bo jeszcze 2 tyg temu nie mialam takiego, okaze sie tak jak morganrood ze mam blizniaki i bedzie heca :-D czy jestem chuda? to zalezy, mam mocna budowe ciala bo od 3 klasy podstawowej az do konca gimnazjum chodzilam do klasy plywackiej, pozniej przerwalam, jednak sylwetka plywacka zostaje, mam tu na mysli szerokie barki. Pozniej gdy przylecialam do hiszpanii pracowalam fizycznie w fabryce takze nabralam miesni. Gruba jako tako nie jestem, niby brzuszek duzy ale zanika przy tych moich barach :-D nawet sie w oczy nie rzuca, jeszcze chyba z miesiac musze poczekac zanim go tak fajnie wybije ^^ czekam na wasze zdjecia :p bo moich mam od zatrzesienia HEHE
 
ej maqnio tez niczego sobie masz tego brzucha :-) Twoj brzdac jest troszke starszy od mojego, ale szybko nadrobi te 2 tyg :-D

Kkasiulka, dodi_misia tak tak, wy sie zachwycajcie jaki zgrabny mam brzuszek, biorac pod uwage moj wiek i to, ze nigdy w ciazy nie bylam... pozniej wstawie temat : moj brzuch po porodzie, pomocy!! :-D i wtedy bedziemy go komentowac hahah
 
maqnio - śliczności.....:-)

em_ka - eee....niekoniecznie. Ja ogólnie mam skłonności do rozstępów, ważę pewnie dwa razy wiecej niz Ty, ale po pierwszej ciązy brzuch wrócił do normalnych rozmiarów, no nie od razu, ale wrócił. I nie mam na nim ani jednego rozstępu(a?). Mam za to na udach i trochę na biuście. Więc nie martw się na zapas ;-)
 
kkasiulka dziekuję:) ja pewnie też ważę ze dwa razy tyle co em_ka i rozstepy pewnie też się pojawią. szczególnie na biuście, bo rośnie w zastraszającym tepie:) Małż mówi, że to rozstepy miłości:) i tak sobie to tłumaczę:)
 
reklama
Kkasiulka no moze i masz racje, miejmy nadzieje ze bede miala taka figure jak moja mama po 3 ciazach. Zero rozstepow, plaski brzuch i wazy 55 kg. Wbrew pozorom ja waze ok 61 kg przy wzroscie 170 :-D takze wcale nie tak malo jakby sie moglo wydawac, bo sa dziewczyny ktore startuja z 50 kg (choc ja przy taakiej wadze wygladalabym okropnie
(Ps pisze sie chyba rozstepu :-D )

maqnio no niektore osoby maja o wiele wiecej predyspozycji do rozstepow, nie ma to znaczenia czy ktos jest bardziej puszysty czy chudy, moim zdaniem wplywa na to jakosc skory, czy jest rozciagliwa czy nie, wiem ze osoby o bladej karnacji tez maja z tym problem. Ja codziennie nakladam na siebie kilogramy oliwki i kremow na wszelki wypadek hehe
ale tak na marginesie mowiac, czym sa rozstepy czy wiszacy brzuch przy takim szczesciu jak dziecko. Nawet chyba nie mozna tego ze soba zestawic. To jest skala bez skali :-D
 
Do góry