reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych lipcowych brzucholi

reklama
Hej brzuchatki! A to moj brzuchol w 13 tygodniu. Postanowilam robic fotki brzucha co miesiac i patrzec jak rosnie...! :-)
 

Załączniki

  • 13 weeks.jpg
    13 weeks.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 71
no hanami!!!!! tobie to dopiero wywalilop brzuszysko juz, a jestes taka chudziutkaaaaa super juz wyglada, a wlasnie, apropo zdjec co miesiac to ja tez juz o tym myslalam, nawet dalam ta fotke, od 12tc do narodzin, pieknie to wyglada, z tym ze trzeba robic zdjecie z takiej samej odleglosci, w takiej samej pozycji i w takim samym ubraniu lub bez ubrania... lepiej bez :-D przecudnie pozniej wyglada i widac roznice.

danuska ja mam 170 cm wzrostu i startowalam z 60 kg choc przytylam 1 kg. Nie uwazam zebym miala drobna budowe ciala, wrecz przeciwnie. Biodra zawsze mialam szersze (mowia ze sie ma latwiejszy porod, w co oczywiscie nie wierze :-D ) i klatke piersiowa tez mam dosc szeroka, dlatego gdy wloze obcisla bluzke wygladam dosyc postawnie :-D prawie jak Pudzianowski hahaha
jak na razie czekam az mi sie wyrowna szybkosc rosnacego brzuszka do piersi, bo niby troszkew urosly ale nie jest jak na razie pocieszona :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry