reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych lipcowych brzucholi

orchidea jak chcesz zmniejszyc wielkosc na imageshack to na dole ci pisze Upload Options / Resizing >> i klikasz na to i najlepsza wielkosc jest 320/240 albo 640/480 i zaznaczasz i pozniej upload ^^

A brzuszek juz powoli sie pojawia, tez chudzinka z ciebie widze :-) same szkapinki na tym forum!!!
 
reklama
em_ka dziękuję teraz będę wiedziała ale gafe walnełam no taka wielka fote wcisnąć tutaj :zawstydzona/y: ee tam ja nie chuda wchodzi mi w biodra i pupsko bede miała kuperek jak kaczucha :-D
 
IMG_3728.JPG
a to moj brzuchol mam taki kanciasty jakby kwadratowy, moze to z nadwagi?? ale w pierwszej ciazy mialam podobny

orchidea rozmiar mozesz tez zmienic jakims programem do obrabiania zdjec
em_ka nie same szkapinki, ja nigdy chydoscia nie grzeszylam:-D
 
Wszystkie brzuszki są piekne, bo każdy nosi taki skarb!
Ja pewnie wkleje mój jak wrócę od siostry, pewnie na początku lutego, żeby zobaczyć różnicę, a na pewno będzie duuuużaa!
 
wy naprawdę jesteście chudzinki. Jeszcze w jakies kompleksy powpadam. Ja tam mysle, że każdy brzuniu - bez wyjątku jest przecudny, przecież w każdym mieszka nasze najwieksze szczęscie. Ja tez nie mam jakos mega kształtnego brzunia, ale co tam, najwazniejsze ze malcowi w nim dobrze:) ja tam juz sie nie moge doczekać jak bedziemy wstawiały brzuszki tak z 8-9 miesiąca..:)
 
mala monis tak, morgenrood ma blizniaki :-D super nie? ciekawe czy sie jeszcze ktos pojawi na lipcowkach z podwojna niespodzianka :-D
Zazwyczaj mysli sie ze przy blizniakach ma sie podwojny brzuch i podwojnie sie tyle, a podobno jest to nie prawda. Z tego co czytalam prawidlowa dodatkowa waga przy blizniakach jest do 18 kg. No moze brzuszek bedzie troszke wiekszy niz normalny ale z ta waga? jak sadzicie? morgenrood? jak to jest?

Tak na marginesie.. masz mniejszy brzuszek od mojego, a ty podwojnie zapakowana :-D
 
reklama
Do góry