reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia naszych maluszkow

Bavoo Leoś:)!!!!!!!!! Jejjj,jaki on juz duży chłopczyk:)...
Andarielciu:), czy ty tez masz wrazenie,że Leoś robi prawie wszystko szybciej niz Ninka w tym samym okresie??? Nie wiem czy to tylko moje spostrzezenie,ale u nas bliźniaki znaczenie wyprzedzają Natką ( z tego samego okresu...). Nie wiem moze to kwetia tego,że jak to pierwsze dziecko jest malutkie to mimowolnie ułatwiamy mu wiele czynnosci np. podając zabawkę,po któreą ono sięga na macie,zamiast pozwolic by się pomeczyło,postekało i samo ją wzięło. No to taki przykład ale wiesz o co chodzi...a przy drgim juz nie ma czasu ,żeby tak nad nim wisieć i dajemy trochę wiecej swobody co tylko wychodzi mu na dobre,bo wiecej ćwiczy róznych umiejetności tym sposobem...

Co do fotek to obiecuję,że jutro cos pstyknę i pokażę:)
 
reklama
tak, natt - dokładnie - Leo znacznie wyprzedził Ninkę jeśli chodzi o umiejętności typu wstawanie i stanie! jestem w szoku po prostu, bo w najśmielszych snach myślałam, że może będzie to robił w tym samym czasie, a tu taka niespodzianka:) i chyba jest tak jak piszesz, że nad tym pierwszym się rodzice trzęsą, chuchają-dmuchają i ułatwiają, a drugie jest niejako skazane samo na siebie:-p no i wprzypadku Leosia widzę, że on za wszelką cenę usiłuje dogonić Ninkę, jak ona wybiega z pokoju to nie ma przeszkody, której by nie pokonał, aby jan najprędzej sprawdzić co też robi jego ukochana siostra:-D no i Leoś od początku lubił spędzać czas na brzuchu,a Ninka sie od razu wściekała:tak: ale też myślę, że to kwestia osobnika - Ninka miała znacznie słabsze nóżki w tym okresie i nie było opcji stania, a Leo jest silny i świetnie daje radę:tak:
to ja czekam na fotki (choćby z komórki) Ani i Karola:tak:
 
DSCF9117.jpg To my się przypominamy, jakby ktos zapomniał.
 
reklama
Dzięki dziewczyny, faktycznie, tata kropka w kropkę, a co do kominka, Iwonko, nic specjalnego, gazowy żarłacz, tylko kurz zbiera, chętnie bym go wymieniła na prawdziwy, na drewno, ale jesteśmy w strefie gdzie nie można dymić, a takie specjalne drewno, szkoda słów...
 
Do góry