reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia naszych maluszkow

reklama
maya
DSCN1772.jpgDSCN1842.jpgDSCN1962.jpgDSCN1840.jpgDSCN1933.jpg
 
aga jakie masz sliczne coreczki maya jaka duza ja dziekuje..mozesz mi napisac jaka jest duzanile centymetrow i ile wazy normalnie jestem w szoku ze taka duza moja dercia do niej jakas malutka..sliczna i wloski takie loki grube wloski oczeta sliczne..a victoria to juz nie pisze jakie ma oczeta takie niebieskie ze naprawde utonac w nich mozna sliczna dziewczynka i tez taka duza..normalnie superasne dziewczynki:tak:
 
Mayka to taka normalna chyba raczej znaczy sie jakies okolo 13-14 kilo jak sie nie myle i okolo 100 cm jakos a wlosy to ma dlugie ale nie widac bo loki sa:-Dtak po umyciu poki sie za mocno nie pokreca jak wysusze to ponad za polowe plecow siegaja:shocked2:no i od urodzenia to tylko grzywka podcinana byla bo z natury geste wlosy po tacie ma:tak:
a Victoria zapowiada sie na wyzsza dziewczybke i ogolnie jakas taka duzawa jest:-Dchoc ma 6 miesiecy to ciuchy na 12-18 miesiecy ma to te adekwatne do wieku za male:-:)eek: no i stope duza tez ma:shocked2:kupilam jej tyle slicznych bucikow i niestety nie ponosi bo za male:eek::eek::eek:ma takie fajne sandalki od kolezanki dostalam takie do chodzenia juz ale one sa akurat dla niej teraz jak zacznie chodzic to nie ma mowy aby je zalozyla:eek:a oczy fakt tak jak Maya miala niebiesciutkie tak ona ma teraz ale to sie pewnie zmieni:-DMayka juz niebieskich nie ma takie troszke zielonkawe jej sie zrobily;-)
moze jutro pojde Vicky zwazyc to bede wiedziec ile kiloskow ma:-D
 
Miranda Jagódka to juz pannica:-) ciekawe kogo jej podarujesz??!!

Aga Te Twoje córy to rosną niesamowicie!!! Malutka taka słodka i wszystkie są podobne do siebie:-)
 
aga to duze dziewczynki widac ze duze sliczniutkie takie moja derya jak bylam na bilansie 2 latkow to miala 12kg i 85 cm teraz troche urosla ubranka ma na 92-98 a przytyla przez zime i wazy okolo 14 a ciekawe ile viki wazy to duza dziewczynka jak kupujesz btakie duze ubranka ale po zdjeciach tez dalam bym jej wiecej jak pol roczku..a chcesz jeszcze dzidziusia starac sie o syneczka czy zostaje przy 5 dziewczynkach..;-)
 
na razie pozostajemy na tych naszych 5 dziewczyneczkach :tak:jestem na tabletkach (cerazette) wiec jak mi sie cos odwidzi to kto wie:-Dno albo tabsy zawioda bo one jakies dziewne opinie maja:szok:
na razie nie planuje ale tez sie nie zarzekam bo po co:-D
czeka mnie duzo pracy bo maz bedzie otwieral wlasna firme no i bede ja prowadzic:szok:na razie szkole sie ,zbieram wszelkie info potrzebne mi do tego i mam zamiar jakies kursy porobic jak beda ksiegowosc i podatki bo to mi sie najbardziej przyda;-)pracy bede miec bardzo duzo ,ale mam nadzieje ze sie oplaci:rofl2:maz zawsze chcial miec swoj biznes ale zawsze cos bylo a teraz mamy mozliwosc sprobowac wiec nie zastanawialismy sie zbyt dlugo:-D
ja w miedzy czasie zlozylam kilka CV i jak sie trafi jakis etet to go raczej wezme....czaje sie zwlaszcza na jeden ale co bedzie to zobaczymy bo praca na etacie,firma i dzieciokow tyle to duuuuzo:baffled:no ale kto nie ryzykuje ten nie ma:laugh2:
 
reklama
Do góry