reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia naszych maluszkow

Gosia72

mam synka :-)
Dołączył(a)
9 Luty 2009
Postów
970
Miasto
Warszawa
Pozwolilam sobie przeniesc posty ze zdjeciami naszych maluszkow poniewaz za chwile nie bedzie szlo sie do nich dokopac. Zapraszam do wklejania tu pierwszych zdjec maluszkow kaskax25





czesc dziewczyny

dziękuję za wszystkie miłe słowa ;-)

Remy ma żółtaczkę, wygrzewa się, ale to jest nasz najmniejszy problem. Wciąż jest monitorowany, bo płucka jednak wcześniacze. no i z jedzeniem jest kłopot... jak to u wcześniaków... dopóki nie zacznie dobrze jeść i przybierać na wadze - nie dostanę go do pokoju... ale dobra wiadomość jest taka, że już zaczął przybierać. Modlę się, zeby tak się utrzymało. A teraz dwe fotki Remiego.





z całego serca życzę wam, żebyście nie przechodziły tego co ja... i żebyście urodziły zdrowe, donoszone dzieci o czasie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam sie ponownie:tak::-Dtroche obolala jestem to ciezko usiedziec na pupce przed kompem:baffled:Amelka spokojna daje pospac i tylko karmienie co 2-3 godzinki.tutaj kaza na poczatku dzidzie wybudzac do karmienia zeby sie odruchu ssania nauczyla. nasze szczescie przyszlo na swiat 15.07 o godz 18.51 wiec troszke sie pomeczylam:zawstydzona/y::tak: ale na prawde bylo warto:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
nie mam na razie czasu zeby was dokladnie poczytac na forum ale z tego co ogarnelam czekacie na zdjecie....znajomi mowia ze do mnie podobnaale ja sie smieje ze jeszcze nie widac dowiemy sie za pare miesiecy kogo bardziej przypomina:-):tak:
 

Załączniki

  • DSCF3702.jpg
    DSCF3702.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 306
Dziś 20.07.2009 o godzinie 9.55
Urodziła się nasza córcia Magdalena
Waga: 2460g, długość: 50 cm.
Jest zdrowiutka i śliczna.
dsc00821zmianarozmiaru.jpg
 
Witam z domku, na szybko
 

Załączniki

  • Już w domku 002.jpg
    Już w domku 002.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 277
  • Już w domku 003.jpg
    Już w domku 003.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 272
Nasza Jagódka
 

Załączniki

  • Jagódka po porodzie 024.jpg
    Jagódka po porodzie 024.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 284
  • Jagódka po porodzie 007.jpg
    Jagódka po porodzie 007.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 384
No to moze zaczne jednak ja dziewczyny wasze maluszki sa sliczne ze mozna by je zjesc:-DTakie malusie az sie czlowiek odzwyczail od takich istotek, choc ja jestem dosc na biezaco;-)Miranda Jagodka to niezly klopsik mialabys ciezko urodzic naturalnie moze i dobrze ze bylo CC:-D
Majaam Piotrus maluski ale silny jesli was tak szybko wypuscili:tak:
Jakubka sliczny Tomaszek:-)Malusie wszystko :-)
Aneczka toz to prawdziwa krolewna juz widze jak ja rozpuscicie bedzie wielbiona przez wszystki. Pieknie wyglada w sukienusi:-D
Joan sliczna coreczka. To nic ze malusia szybko nadgoni i moze byc calkiem duzym klocuszkiem:-)
Azorek Amelcia cud miod jak wszystkie dziewczyneczki szybko zleci i warkoczyki bedziesz plesc, tez bym chciala:-D
Gosiu Remy tez sliczny, dzielny i silny:-)

No to reszta do dziela walic komplementy!!!Migusiem;-)
 
Wiekszość zdjęc komentowałam już tu na głównym albo na nk ;-) ale jedno co chciałam dodać to miranda te zdjęcie jest niesamowite z jednej strony chirurdzy a z drugiej wy z Julcia tacy szczęśliwi normalnie super :tak::tak::tak::tak:
 
Powstrzymywałam się od komentarzy, bo nie wiedziałam czy wolno :sorry:
Większość moich klientek mówiła, że noworodki to brzydkie się rodzą. Wiecie co?? Głupie te babska!! Przecież te maleństwa są prześliczne. Tak wziąć i schrupać normalnie!!
Jestem tak wzruszona każdym zdjęciem, że nie wiem co napisać. Pustka w głowie...
Ale wiem jedno... Zazdroszcze Wam na maxa (w pozytywnym sensie) i już nie moge się doczekać kolejnych zdjęć i oczywiście swojej małej pociechy... :tak::-)
 
reklama
Dziewczyny wszystkie dzidzie bez wyjatku sa cudowne... Kazde inne i zarazem piekne. Przeslodkie malentwa:tak:
Tak jak mju powiedziala niesamowite jest to ze przed chwila komentowalysmy brzuszki a teraz juz takie urocze malenstwa:tak:
 
Do góry