reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków :)

reklama
bozeeee pryzybela jaki słodziutki ten tój Maxio, siostrę duma rozpiera :-) mały pyzatek, taki spokojniutki.. już się mojego małego nie mogę doczekać!!!
 
Rabbit jeszcze raz napisze ze cudne maluchy macie! :) I fajnie im,ze maja siebie nawzajem:tak:
A to jeszcze kilka zdjec naszej pociechy, bo i tak musialam wgrac na koputer zeby sie rodzince pochwalic:) Maly tak nazdjeciach pyzowato wychodzi, ana zywo mi sie taki drobniutki wydaje hehe;)
Zobacz załącznik 390130Zobacz załącznik 390131Zobacz załącznik 390132Zobacz załącznik 390133

Słodziak i włoski ma długie i takie ciemne :). Ciekawe czy takie mu zostaną czy będzie miał jaśniejsze jak Kaya?
 
Dziewczyny dziekuje! Ciagle sie nie moge napatrzec jakiego cuda nosilam w brzusiu;) Wiem ze kazda mamusia tak o swoim maluszku mysli, ale to prawda, ze kazdy maluszek to wielki cud i dar:) A Kaya faktycznie dumna siostra, w szpitalu myslalam, ze trupem padne jak dorwala pielegniarke i sie wypytywala co robi malemu, dlaczego i takie tam, az mi szczena opadla, a pielegniarka myslala, ze ona z 6 lat ma;-) No i nasza pannica chyba jeszcze dluzsze czarne wloski miala, ale z kolorkiem sie w tatusia wdala, wiec pojasnialy bardzo:)
 
reklama
pryzybela
no ja kilka razy dziennie tutaj kukam i podglądam Maksia Julkę i Jasia, bo są takie słodziaki. Wklejaj więcej zdjęć jak tylko będziesz coś miała:)
A co do cory- zaskoczylaś mnie, taka malutka a już takie pytania i zainteresowanie, oooj dojrzała przy braciszku:) A czy Twoja corka jest dwujęzyczna?
 
Do góry