reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

FAJNIE MACIE DZIECIAKI!!!!ZDJĘCIA OBŁĘDNE I PRZY WIĘKSZOŚCI SIĘ UŚMIAŁAM;) :-D

Jagoda_p Jacek
!!Nie wiedziałam, że macie taką dorosłą córkę-Miriam. Wiedziałam, że oprócz Dobrusi jest jeszcze jedna córcia ale myślałam, że troszkę młodsza;) Ale laska z Waszej Miriam-powaga... Zastanawiam się jak to będzie gdy moja Nina wejdzie w taki poważniejszy już wiek i jak 1 raz przyprowadzi KOLEGĘ... Mojemu Patrykowi chyba serce pęknie.
Dobrusia też słodziak, Uśmiałam się przy fotkach z psem i z wiankiem na głowie.


To teraz moja Ninka z wczoraj ;)Jedno przed 2 po kąpieli ;)
P2080392.jpgP2080390.jpg
 
reklama
Haha nie ;) po prostu mnie śmieszą pozy w których śpi ;)) a są najróżniejsze, strasznie gestykuluje rączkami... jak "stara mała" się zachowuje ;)
A z tym spaniem to drzemki trzyminutówki ;) akurat udało się uchwycić jak śpi haa
 
Pokazywałam swoje starsze córy a jeszcze nie pokazałam najmłodszego członka rodziny
pierwsze zdjęcie 5 m-c
drugie 3 m-c
trzecie tydzień miał
 

Załączniki

  • 100_1252 [DVD (PAL)].jpg
    100_1252 [DVD (PAL)].jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 162
  • DSC00195.jpg
    DSC00195.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 161
  • 09.2011 016.jpg
    09.2011 016.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 164
A wrzucacie zdjęcia smyków na Tatento.pl? - ja się tam właśnie przymierzam do zrobienia fotostrony, ale dopiero, że tak powiem "raczkuję" w temacie więc chciałam podpytać czy Wy tam siedzicie może też?
 
reklama
Dziewczyny widzę ze macie sporo zdjęć sowich dzieciaków:-). Na pewno znajdziecie takie na którym maluch pokazuje język :-D Wyślijcie to zdjęcie jako zgłoszenie w konkursie Apapu Junior na tej str Zdrowedzieci.pl - serwis ekspercki . Poza remontem szpitalnej sali zabawa, do wygrania jest aparat do robienia zdjęć podwodnych :laugh2: Możnaby zrobić dzieciom sesje podwodną, miałyby frajdę :tak:
 
Do góry