reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

a oto mój największy skarb
_427145_n.jpg


tutaj chwilka przed wybuchem płaczu 3-mce po urodzeniu
_462116_n.jpg


tutaj ssie swoją rączkę(robione wczoraj 25.04.05)
_462118_n.jpg
 
reklama
Ale masz ślicznotkę :). Faktycznie, kawałek baby jest, Filip był mniejszy jak się urodził, no i lżejszy, za to teraz....

pozdrowionka dla Ciebie i Julki
nikita
 
No tak, Blaszako, Filip ma taką prawie dwuletnią koleżankę i oddajemy jej ciuszki, jak Filip wyrasta. Nie wiem, po kim jest taki wielki, chyba po dziadku...
A ciekawe, czy Julcia też będzie taka duża, może u kobitek jest inaczej i nie rosną tak szybko jak chłopy, w końcu słaba płeć(?)
 
Jaka słodka ;-).Niezła babka z niej będzie hehe. Ale za to jakie włoski ma!! Moja niunia łysiutka jest,ale niebawem mam nadzieje ze coś się pokaże. Pozdrawiam :-)
 
Julka jest urocza!!!! no to teraz Theo uwaga na kawalerow ;) beda pukac pewnie szybko do drzwi ;)
 
NIkito juz chyba mam skleroze bo wydawalo mi sie ze podziwialam Filipka i masz....nie ma mojego wpisu hmm....
fajny rozrabiaka bedzie ;) super chlopeic!!!! :D

no i oczywiscie Dragonfly!!!! faktycznie jak sie na malutka patrzy to az chcialoby sie te malutkie pietki ucalowac ;) kochany boboasek ;)
 
reklama
Dorian jest faktycznie grzecznym chlopczykiem,choc czasem dopada go juz bunt 2 latka ;
 
Do góry