reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Naszych Marcowych Maluszków - z komentarzami ;-)

Makunia ale piekny zbior minek :) Druga fotka boska!!!Dzien dobry Gabi jestem :)) swietne!!
Truskafffka tak wozimy sie juz w spacerowce. Niestety synus taki duzy ze gondola i niestety kolyska za male:-( nad czy ubowewam. Kolyski jeszcze nie schowalam bo jak w poludnie klade go na boku z podkurczonymi nozkami to jeszcze daje rade ale na brzuchu nie ma szans:-(
 
reklama
Deizzi super z tym basenem. Ja z Tymkiem byłam pierwszy raz za nim skończył 3 miesiące i też już myślę o basenie z Ninką, ale najpierw może morze :-D
Anka cudowna rodzinka!! Śliczne macie dzieci, a Ethan jest przeuroczym śmieszkiem :-) a kiedy zawitacie w Polsce?? Spotkamy się??
Makunia śliczna córcia :-) a rzęsy ma zabójcze :tak: moja też mnóstwo min strzela :-)

A tu Ninka:
20130605_095154.jpg
20130605_133646.jpg Taki widok zastałam jak poszłam na chwilę do kuchni :-D Tymcio opiekował się siostrą haha
 

Załączniki

  • 20130605_095154.jpg
    20130605_095154.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 47
  • 20130605_133646.jpg
    20130605_133646.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 53
asinka-jaaaa on jej tą zabawkę na głowie położył? No agent:) Na chwilę z oczu pewno nie można spuścić:>
Zabcia-super filmik! świetnie się słucha jak dzieciątko juz się śmieje, moja jeszcze tego w głoś nie robi ale nie umie się doczekać:> Jestem ciekawa jak to bedzie brzmialo:)
 
Anka super z Was rodzinka, a Ethan duży chłopak, i jaki przystojny :-)
Makunia Gabrysia świetne minki trzaska.
Agusinka świetne zdjęcie :-) Synuś pomysłowy :-)
 
robię porządek z fotkami

oblicza naszej małej gwiazdy


jeszcze podkówkę chcę upolować, bo robi obłędnie, ale jak widzi aparat to podkówka znika

Anka łoo to byczek z Ethana :D moja mała się jeszcze w kołysce mieści, ale myślę że jeszcze może miesiąc i będzie się trzeba przenieść do łóżeczka
Żabka jaki słodki śmiech !! :) miód na serducho :) wycałuj małego śmieszka :)
Asinka piękna córcia, a synek haha niezły agent :p
 
reklama
Do góry