reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Naszych Marcowych Maluszków - z komentarzami ;-)

A Gabrysia kończy w poniedziałek 3 miesiące i już całkiem długo wytrzymuje na brzuszku z wysoko uniesioną główką. Ale tu akurat już się zmęczyła :-D.
P1040419.jpg
 

Załączniki

  • P1040419.jpg
    P1040419.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Deizzi rodzinka w komplecie superowa:tak:
Patula ale z Kacperka fajowy malec:-)
Gosha mała z bratem ..słodziaki dwa:-) i pierwsza marchewka uwieczniona hihi :)
Asinka superowe zdjęcia z wakacji :-)aaach aż mi się zachciało:-)
czarnulkę macie jak marzenie :)
Żabka mam corela i na nim zmniejszam, obrabiam zdjęcia :)
Arturek przypomina mi synka koleżanki, superowy szkrabik Ci rośnie :)
Mikowata jeeeryyy jaki ten Twój Glut czadowy :-p pyziak słooodki:-)
Madzia tak czasem jest, fajne ujęcie...a tu zonk nie ostro wyjdzie :/ aaaalllle i tak bardzo mi się fotka podoba, super ujęcie braci :tak:
Daffodil Agatka do schrupania, ostatnia fotka mnie powaliła na kolana, śmieszka superowa :-)
djkahoney ach ta Wasza śliczna blondyneczka :* fotki z tatą piękne:tak:
Aleksp śliczna niebieskooka Kornelka:tak:
Anka hihi paaaaluuchy lizać :tak::-D:-)
Madziara Nikolka elegancka, tak jak cała rodzinka:-) :-)super fotki z chrztu:tak:
Zuzkon z małego prawdziwy chłopczyk, takie rysy ma męskie:cool2:
Kociatka Julek wymiata!!! mam niedosyt :( chcę go więcej i więcej...
Nimitii ale mi się dzióbek wasz podoba, w tym szarym ubranku wygląda obłędnie:sorry:
Lilikasia rany bomba Maja wygląda jakby miała perukę szał ciał normalnie, jej czuprynka powala na kolana:-)śliczna jest:-)
Makunia jakie piękne oczka ma Gabrysia:-)

a tu nasza Luśka :-)


oo zdziwko :p

z cyklu-strojnisia :p


hihoty :p


niebieskich oczków po braciszku to Melka mieć nie będzie :p



piknik rodzinny w przedszkolu :)


Mati i tata na pikniku


Mati z babcią :)
 
Ostatnia edycja:
Daffodil śliczna dziewczynka z Agatki:)
Djkahoney Milenka do schrupania:)
Aleksp jaka dama z Kornelki:)
Zabka Arturek rośnie jak na drożdżach duży chłopczyk:)
Anka widać że Ethanowi paluszki smakują:)
Madziarra Nikola ślicznie wyglądała:)
Zuzkon przystojniak z Kubusia:)
Kociatka Julek boski:) i te jego cudne włosy:)
Nimitti zgadzam się z Truskafffką:) zdjęcie w szarym ubranku superaśnie:)
Asinka super minki robi Ninka:)
Lilikasia ale włoski ma Maja:) śliczna dziewczynka
Makunia spojrzenie Gabrysi nie jedno złamie serce:)
Truskafffka wszystkie zdjęcia super:) widać jak Melka urosła, śliczna z niej księżniczka w tych sukienkach:) też jestem ciekawa jakie oczka będzie miał Mariuszek na razie ma takie szare, Jasio w jego wieku już miał bardziej niebieskie, ale chyba żaden z moich chłopaków nie będzie miał brązowych oczek po mamie:)

a tu zdjęcia moich chłopaków zrobione u dziadków, byliśmy tam teraz kila dni i remontowaliśmy nasz pokój (tzn mój mąż remontował, a ja zajmowałam się dziećmi)
Zobacz załącznik 568966Zobacz załącznik 568967Zobacz załącznik 568968Zobacz załącznik 568969Zobacz załącznik 568970
a tu jeszcze przekręcający się Mariuszek i gadający w tle Jasio;)
http://youtu.be/S1k3zdwlKtY
 
Ostatnia edycja:
filmik super. a my chyba pojdziemy do rehabilitantow w dziekanowie. bo kubus nie ma zamiaru sie przekrecac w ogole. woli siadac niz sie przekrecic..:( a zdjecia super
 
O rany jake MAja ma włosy...ja jeje zazdorszczę bo właśnie kończy mi się etap straty włosów po porodzie:/

MAdzia MAriuszke ma boskie oczęta

Truskaffka ale masz piękną córę!!!

Makunia Gabrysia jest przesłodka:))

NAsze dzieci zdecydowanie są najsłodszymi bobasami!!!

Nelka kończąca 4 miesiące:D

czerwiec 20138.jpg
 

Załączniki

  • czerwiec 20138.jpg
    czerwiec 20138.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 57
zukon nie zamartwiaj się. Alex ma 3m i 2 tyg i też się nie przewraca i tylko chce siedzieć. On się tak pod podciąga do góry.

truskafffka córcia ma przepiękne oczka! kolor też! masz wesoły dom :) a swoją droga dzieci podobne są do babci trochę prawda?

makunia Gabrysia jest tak delikatna taka piękna! modelka jak nic :))

madzia ale masz obrońców, musisz mieć naprawdę wesoło! ja sobie myślę że ja też będę mieć jeszcze jednego chłopca :)

ala córcia kapitalnie wygląda w tych jeansach ! :0

w ogóle ja tak sie ciesze że już są po tej stronie te nasze dzieciaki. Pomyśleć że minął właśnie rok odkąd dowiedziałyśmy się że jesteśmy w ciąży. Ja pamiętam ten dzień 27.06 ahh... trochę tęsknie za tym chciałab ym przeżyć to jeszcze raz :tak:
 
Madzia bracia superowi jak zawsze:-)
dla Mariuszka wielkie brawa!!! Jak mu to przewracanie sprytnie wychodzi WOooooW!!!:-) i Jasio jak ładnie mówi:-)
nasza Melka obracać się jeszcze nie umie, czasem jej się uda z brzuszka na plecki :) za to pełza żmijka coraz lepiej hehe metodą tak jak dziewczyny pisały o swoich maluchach, buźka w podłogę, tyłek do góry i daawaj leeeci :-D
Ala Nelka śliczna, taka drobniutka księżniczka:-)
Nimitii u nas to jest tak, że ja jestem caała mama, do tego stopnia, że jak mnie ktoś obcy spotka na ulicy, a zna moją mamę, to zaraz pytania lecą czy córka jestem hehe
Mati wdał się do mnie i mamy, Melka bardziej tatusiowa :)
no niesamowite to jest...już rok.. my spłodziliśmy Melkę w okolicy 5 lipca :) wiem, bo wtedy dokładnie miałam owulację :) w dniu moich urodzin:-)
 
lilikasia Maja ma fajne wloski:)Artek ma puszek w porownaniu do niej :)
truskafka amelka jest sliczna:)
makunia corcia cudna :)
a mariuszek sie juz swietnie obraca :)zdolny chlopak:)
ala fajniutka jest nelka modnisia :)
nimitii ja tez sie dowiedzialam o ciazy 27.06 w urodziny mojego P:)
 
reklama
lilikasia jakie ona ma cudne włosy. Wygląda zupełnie jak roczna dzieczynka z taką fryzurką. Po kim takie włosy?

makunia ale ma długie rzęsy. Boskie oczka.

Truskafffka Twoja Melka jest nadal moją faworytką :) Taka mała modeleckza aktoreczka,

Madzia brawo dla MAriuszka :) Bardzo długi chłopak :) A powiedz mi jak jest to zdjęcie drugie z tą matą to masz zrobione że jest takie wyraźne a tło takie mgliste jak to można zrobić?

Ala Nelke cały czas na FB podziwiamy :)

Asinka i jak Ninka zniosła przebijanie uszków? Ślicznie wygląda w kolczykach :)

nimitii Aleks cudny chłopak :) Łysolek ale słodki :)

Kociatka ale super włoski. Obcinaliście tak szybko?

Zuzkon prosimy ow ięcej zdjęć przystojniaka blondyn śliczny :)

madziarra ale masz małą śmieszkę :) to zdjęcie na huśtawce boskie po prostu :)

anka Ethanowi widać że rączki smakują :) Skąd ja to znam :) I też jedną rączkę drugą podtrzymuje. My się śmiejemy że bardz modlitewne dziecko mamy że tak rączki składa

zabka jakie oczyska Arturek zrobił :) Kochany chłopak

Aleksp zdjęcie na golaska najfajniejsze i ten śliczny uśmiech :)

mikowata gondoli Wam brakuje powoli :) To zdjęcie w tym body w paski z wielorybem jest słodkie taką śliczną minkę zrobił, anielską po prostu.

djkahoney czysta Blondyna chłopaki będą szaleć
 
Do góry